نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نسرین مقانلو و خانواده در تگزاس + عکس
نسرین مقانلو ، همسر نسرین مقانلو
عکسی از نسرین مقانلو بازیگر زن معروف در کنار همسر و پسرانش مشاهده میکنید که در رستورانی در تگزاس هستند.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1395

نسرین مقانلو و خانواده اش در تگزاس

نسرین مقانلو که به دلیل مسائل کاری دور از همسر و فرزندانش که در آمریکا زندگی می کنند ، عکسی منتشر کرد که در کنار اعضای خانواده اش در یک رستوران مکزیکی در تگزاس دیده می شود.

در سال 1372 بازی او در اوج کاری اش به یکبار با کمال خلیلیان فوتبالیست معروف آن زمان ازدواج کرد و از ایران رفت!مقانلو صاحب دو فرزند پسر بنام های عرشیا و آرین است، هر دو پسر متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، همسرش هم ساکن آمریکاست

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه سال 1347 در تهران است.او فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو و خانواده اش در تگزاس

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاه های گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان است.

نسرین مقانلو و خانواده در تگزاس + عکس

نسرین مقانلو و خانواده در تگزاس + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 25
برگرفته از اتاق خبر 24 -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 18 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف