نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون “نسرین مقانلو” مجری مسابقه دستپخت های خودمانی شد
نسرین مقانلو ، بازیگر تنهایی لیلا
“نسرین مقانلو” بازیگر سریال تنهایی لیلا مجری مسابقه دستپخت های خودمانی شد، این مسابقه از 11 شهریور ماه از شبکه دو سیما پخش میشود.
بازدید : 4,124 نفر

نسرین مقانلو مجری مسابقه

مسابقه آشپزی دست پخت های خودمانی از چهارشنبه 11 شهریور و با اجرای نسرین مقانلو بازیگر تلویزیون آغاز می شود.

فصل سوم دست پخت های خودمانی به تهیه کنندگی و کارگردانی فریدالدین نیکجو کاری از گروه خانواده و فرهنگ است که در 26 قسمت تولید می شود.

نیکجو گفت:«دست پخت های خودمانی» هر بار در یک برنامه 35 دقیقه ای دو گروه از بازیگرهای خانم، فوتبالیست ها و خواننده های کشور را مقابل یکدیگر قرار می دهد تا با کمک دستیارانی که از آشپزهای زبر دست هم هستند، مهارت های آشپزیشان را به رخ هم بکشند.
نسرین مقانلو بازیگر

نسرین مقانلو مجری مسابقه دستپخت های خودمانی

وی افزود:سری جدید دست پخت های خودمانی با تغییراتی همراه است، این برنامه از مخاطبانش غافل نشده و در فصل جدید تکلیف برنده های هر قسمت با مشارکت مستقیم بینندگان مشخص می شود، به این ترتیب که در پایان هر برنامه پس از اظهار نظر کارشناسان و متخصص تغذیه به مردم فرصت داده می شود تا با ارسال پیامک به فرد مورد نظر خود رای بدهند.

این تهیه کننده گفت:تجربه برگزاری مسابقات حذفی در سری گذشته به ما نشان داد که مردم از تکرار خسته می شوند، بنا بر این در سری جدید به همه چهره ها تنها یک بار فرصت شرکت در مسابقه داده می شود و پس از آن سه برنده نهایی همراه با برنده نهایی فصل قبل با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گفته نیکجو این مسابقه آشپزی یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 21:45 روی آنتن شبکه دو می رود و می کوشد خانواده های ایرانی را در فضایی شاد و جذاب گردهم بیاورد.

نسرین مقانلو ، نسرین مقانلو مجری تلویزیون شد

“نسرین مقانلو” مجری مسابقه دستپخت های خودمانی شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از مشرق - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف