تصاویر منتشر شده از مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور در نشست خبری این فیلم در جشنواره فیلم فجر با قضاوت های اشتباه و حاشیه هایی همراه بود.

نشست خبری شعله ور در جشنواره فیلم فجر

روز گذشته نشست خبری شعله ور با حضور عوامل و بازیگران این فیلم سینمایی برگزار شد . حرکات عجیب مژگان صابری بازیگر این فیلم سینمایی به سوژه اصلی رسانه ها تبدیل شد.

نشست خبری سینمایی «شعله ور» با حضور برخی از عوامل این فیلم از جمله حمید نعمت الله (کارگردان)، محمدرضا شفیعی (تهیه کننده)، هادی مقدم دوست (نویسنده)، مهدی سعدی (تدوینگر)، روزبه رایگا (فیلم بردار)، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته آمهدی نیا (بازیگر) برگزار شد.

حرکات عجیب بازیگر شعله ور در نشست خبری جشنواره فجر

حرکات عجیب مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور را در نشست خبری این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به سوژه خبرنگاران و عکاسان تبدیل شد که علت آن بعدا مشخص شد.

مژگان صابری

مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور در جشنواره فجر

 

دلیل رفتارهای مژگان صابری بیماری اوتیسم بود که به اشتباه از سوی برخی مورد انتقاد و یا تمسخر قرار گرفت.

مژگان صابری

مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور در جشنواره فجر

در نشست خبری شعله ور چه گذشت

نعمت الله در ابتدای این نشست با ابراز بی اطلاعی در مورد شنیده ها راجع به اعتراض مردم سیستان و بلوچستان گفت:ظاهرا به خاطر اشاره به مواد مخدر باعث اعتراض برخی شده در حالی که جای جای این فیلم پر از نمایش زیبایی های استان و مردم آن منطقه است. ما با تمام سعی که در نمایش شکوه منطقه داشتیم، نمی توانستیم در مورد مشکلات آنجا بی تفاوت باشیم. مانند کم آبی و مواد مخدر. ضمن آنکه کاراکتر اصلی اعتیاد خود را از تهران به این خطه می برد. ما با حسن نیت این اثر را ساختیم و امیدواریم با نمایش مشکلاتی مانند کم آبی کمی مسئولین برای حل آن مصرتر شوند.

بازیگر شعله ور

مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور در جشنواره فجر

این کارگردان با اشاره به جذابیت کار در مورد خصلت باستانی حسد در یک مکان باستانی مانند زابل گفت:عناصر صحنه و بادی که دائم میوزید نوعی افسون را به فیلم می داد که به نظرم می توانست حسد را به گونه ای پررنگتر نشان دهد.

نعمت الله در مورد مدت زمان فیلم با بیان اینکه موافق کوتاه کردن آن است، در پاسخ سوالی راجع به تاکید فیلمسازان به ساخت فیلم های آپارتمانی گفت:دلیل اصلی اینکه کارگردانان ترجیح میدهند فیلم آپارتمانی بسازند تنبلی است. وی همچنین با قدر دانی از ابراض رضایت خبرنگاران در مورد قاب های این فیلم گفت اثر ما باید عریضتر در سینما به نمایش در می آمد ولی متاسفانه این اتفاق امروز نیفتاد.

 مژگان صابری

مژگان صابری در نشست خبری فیلم شعله ور در جشنواره فجر

شفیعی نیز ئر مورد اعتراضات گفت:این اعتراضات چندان جدی نیست چرا که اصلا کسی آن را ندیده است. در سیستان و بلوچستان چندنفر که در صف اول نشسته بودند اعتراضاتی کردند و مدیر آن منطقه تحت تاثیر آن افراد گفت که این فیلم را در اینجا نمایش نمی دهند.

مقدم دوست با بیان روند شکل گیری فیلم نامه گفت:مهمترین عناصر این فیلمنامه حسدبه عنوان یک موضوع درونی انسانی و تمایل به تمایز داشتن به عنوان یک موضوع بیرونی بودند که ما آنها را با هم گره زدیم. سیسان و بلوچستان با اینکه منطقه محرومی است ولی تمایزات در مورد سطح اشتغال وجود ندارد. ما می خواستیم نشان دهیم وقتی آدمی با این خصوصیات منفی به همچین جایی می رود باز هم از دست این خوی بدش در امان نیست.

مژگان صابری:مخاطب باید من را برای ماندن انتخاب کند

 

ماجرای عکس های مژگان صابری بازیگر فیلم شعله ور

3.789
این مطلب مفید بود ؟6524
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، برترین ها ، آپارات/ م.ف
نظرات
وبگردی