نمناک اخبارحوادث نصف شدن خودرو 206 در اتوبان شهید خرازی + عکس
خودرو 206 ، تصادف شدید خودرو 206
واژگونی خودروی پژو 206 در بزرگراه شهید خرازی اصفهان 2 کشته داشت در این تصادف شدید خودروی 206 از وسط نصف شد.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396

 سرعت بالای خودرو 206 دو نفر را به کام مرگ کشاند

در این تصادف عجیب و هولناک که در اصفهان رخ داد خودروی 206 به طور حیرت انگیزی متلاشی شده است.سرعت بالای یک پژو 206 در اتوبان شهید خرازی اصفهان دو کشته داشت.

تصادف شدید خودرو 206

عصر دیروز خودرو 206 به دلیل سرعت بالای خود در اتوبان شهید خرازی اصفهان از مسیر منحرف شد که در این حادثه Incident دو نفر از سرنشینان پژو 206 در دم جان باختند.

گفتنی است در پی این حادثه ترافیک سنگینی در اتوبان شهید خرازی اصفهان ایجاد شد.

دکتر غفور راستین افزود:در این حادثه رانندگی یک زن 22 ساله و یک مرد 24 ساله در دم جان باختند و یک مرد 18 ساله نیز مصدوم شد.وی بیان کرد:مصدوم این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه در محل، به وسیله خودروی امدادی اورژانس 115 به بیمارستان آیت الله کاشانی شهر اصفهان منتقل شد.علت وقوع این حادثه، سرعت زیاد و ناتوانایی راننده در کنترل خودرو بوده است.

بزرگراه شهید خرازی در حلقه سوم ترافیکی شهر اصفهان قرار دارد.حلقه سوم ترافیکی اصفهان بعنوان بیرونی ترین مسیر حرکت وسایط نقلیه نسبت به مرکز شهر در شمال، شرق و غرب شهر به طول 40 کیلومتر بصورت حلقه ای احداث شده است و در طول مسیر آن 13 بزرگراه درون شهری و 20 تقاطع غیرهمسطح وجود دارد.

بزرگراه شهید خرازی یکی ازمعابر پرترافیک شهر اصفهان محسوب می شود به گونه ای که سوانح رانندگی پرشماری در این بزرگراه روی داده است.
سال گذشته 184 هزار و720 ماموریت از سوی اورژانس 115 اصفهان انجام شد که از این تعداد 57 هزار و 25 مورد ماموریت تصادفی بود.

نصف شدن خودرو 206 در اتوبان شهید خرازی + عکس

نصف شدن خودرو 206 در اتوبان شهید خرازی + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 29
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 8
نظر کاربران
سپیده

سپیده

این جا همیشه تصادف میشه و همیشه هم کشته داده ،خیلیا میگن این قسمت زمینش غصبی بوده

پاسخ دادن 0 2
به سپیده

به سپیده

زمینش غصبی نبوده ! راننده اش "در حالت عادی نبوده " !

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف