نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نظر جالب بازیگران درباره جام جهانی برزیل + تصاویر
جام جهانی 2014 ، عادل فردوسی پور
نظر حمید گودرزی، سپند امیرسلیمانی، سام قریبیان و آزاده نامداری در خصوص نحوه پوشش مسابقات جام جهانی برزیل توسط تلویزیون و به خصوص عادل فردوسی پور را در ادامه می خوانید.

حالا که جام به پایان رسیده و تب و تاب فوتبال خوابیده، از هنرمندان خواستیم نظرشان را در زمینه عملکرد پوشش جام جهانی در تلویزیون ایران بگویند و همچنین بگویند گزارشگر محبوبشان چه کسی بوده است.

آزاده نامداری:

 

آزاده نامداری

برنامه های پخش شده و عملکرد تلویزیون برای پوشش مسابقات جام جهانی فوق العاده خوب بود. برنامه 2014 بهترین برنامه بود. به نظر من عادل فردوسی پور بهترین گزارشگر مسابقات جام جهانی بود. برنامه ها کامل بود و همه چیز درست برنامه ریزی شده بود. اطلاعاتی که قبل از بازی در مورد تیم ها و بازیکنان ارائه می شد و کارشناسانی و میهمانانی که دعوت شدند همه عالی بود و به طور کلی همه چیز خوب بود و جای تبریک داشت. من پیشنهاد خاصی ندارم چون همه چیز خیلی خوب بود.

 

سپند امیرسلیمانی:

سپند امیرسلیمانی

عملکرد تلویزیون برای پوشش مسابقات جام جهانی خیلی خوب بود و برنامه 2014 خیلی جامع بود، همچنین برنامه ورزش از نگاه 2 شبکه دو هم خوب بود به طور کلی برنامه های پخش شده جامع و خوب بودند. همه گزارشگران خوب بودند همه قابل احترام هستند اما به نظر من بهترین گزارشگران محمدرضا احمدی و عادل فردوسی پور بودند. پیشنهاد خاصی برای برنامه های دوره بعدی جام جهانی ندارم.

حمید گودرزی:

حمید گودرزی

عملکرد تلویزیون برای پوشش مسابقات جام جهانی برزیل و برنامه های پخش شده خیلی خوب بود. به نظر من بهترین گزارشگر این دوره از مسابقات جام جهانی عادل فردوسی پور بود. پیشنهاد خاصی برای برنامه های دوره بعدی ندارم.

سام قریبیان:

سام قریبیان

عملکرد تلویزیون برای پوشش مسابقات جام جهانی خوب بود و برنامه های پخش شده هم متوسط بودند. همه گزارشگران خوب بودند، جواد خیابانی هم خوب بود. پیشنهاد من در مورد تصاویر تکراری است که باید تصاویر بهتری جایگزین شود.

نظر جالب بازیگران درباره جام جهانی برزیل + تصاویر

نظر جالب بازیگران درباره جام جهانی برزیل + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 24
برگرفته از روزنامه صبا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف