نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نظر جالب دختر جمشید هاشم پور درباره بازیگری + تصاویر
دختر جمشید هاشم پور ، برنامه نیم رخ
دختر جمشید هاشم پور که مجری حقوقی برنامه زنده با اجازه در شبکه سوم سیما می باشد نظر جالبی در خصوص بازیگری دارد که در ادامه می خوانید.

برنامه با اجازه چند روزی است با اجرای مریم هاشم پور دختر جمشید هاشم پور از شبکه سوم سیما پخش میشود. بااجازه رویکردی حقوقی دارد و بنا به گفته تهیه کننده اش تأکید این برنامه بیشتر بر وجه نظرات و پاسخگویی به سؤالات مردمی با رعایت تم موضوعی برنامه است. در ادامه گفتگویی با مریم هاشم پور را میخوانید.

 


دختر جمشید هاشم پورپیش از این هم سابقه اجرا در نیم رخ را داشتم
هاشم پور در پاسخ به این سؤال که چطور شد اجرای جدی در تلویزیون را با برنامه بااجازه تجربه کرد گفت:البته من پیش از این هم سابقه اجرا داشتم. تقریباً 10سال پیش بود که برنامه نیم رخ فراخوانی برای انتخاب مجری داده بود و من همه به عنوان مجری در دو برنامه نیم رخ حضور داشتم. بعد از آن دیگر درگیر دانشگاه و درس و بعد هم کارم شدم که اصلاً فرصت تجربه دوباره را در زمینه اجرا برای من نگذاشت.
او می گوید با الهه بهبودی، تهیه کننده این برنامه آشنایی قبلی داشته و از آنجایی که وکیل است و تحصیلاتش مرتبط با موضوع برنامه است پیشنهاد اجرا در بخش حقوقی برنامه را پذیرفته است. او اضافه می کند.
 

مریم هاشم پور


پدرم دلش می خواهد در کارهای وزین حضور داشته باشد
اما سؤالی که برایمان پیش آمد این بود که چرا مریم هاشم پور هیچ وقت از رانت پدر استفاده نکرد و بازیگری را تجربه نکرد که او گفت:حقیقتش این قدر درگیر بودم و آزمون های پیاپی برای گواهینامه های متفاوت وکالت و شغلم داشتم که فرصت فکر کردن به این موضوع را نداشتم. الان که تابستان است و کمی سرم خلوت تر است توانستم اجرا در برنامه بااجازه را بپذیرم وگرنه در ماه های دیگر سال این فرصت برایم پیش نمی آمد. البته بازیگری این قدر سخت است که یک مقداری برای روحیات من سختی های کار کردن در عرصه بازیگری تحمل ناپذیر است.

جمشید هاشم پور در این سال ها حضور کمرنگی دارد و خیلی گزیده کار شده است. مریم، دختر او هم این موضوع را تأیید می کند و به ما می گوید:فیلمنامه های زیادی به بابا پیشنهاد می شود اما او به دلایل متعددی اکثر آن ها را رد می کند. پدرم دلش می خواهد در کارهای وزین حضور داشته باشد تا سابقه درخشانی که داشته هیچ وقت خراب نشود و غیر از این هم از او انتظاری نیست. بگذارید این را هم بگویم که من عاشقانه پدرم را دوست دارم و همیشه به او افتخار می کنم.

 


 

نظر جالب دختر جمشید هاشم پور درباره بازیگری + تصاویر

نظر جالب دختر جمشید هاشم پور درباره بازیگری + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 207
برگرفته از روزنامه صبا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 176 31
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف