نمناک ورزشفوتبال نظر دایی در مورد تاثیر حضور ایوانکویچ در پرسپولیس
برانکو ایوانکویچ ، یوانکویچ
پس از برکناری حمید درخشان از سمت مربیگری پرسپولیس و امضاء قرارداد این تیم با برانکو ایوانکویچ محمد دایی برای موفقیت وی در این تیم ارزوی موفقیت کرد و گفتگویی انجام داد که در ادامه می خوانید.

برانکو ایوانکویچ سرانجام پس از چند ماه مطرح شدن نامش به عنوان جانشین حمید درخشان سرانجام عصر دیروز در ترکیه با باشگاه پرسپولیس قرارداد منعقد کرد.

محمد دایی مربی سابق تیم پرسپولیس برای برانکو ایوانکویچ در این تیم آرزوی موفقیت کرد و در خصوص تغیییرات کادر فنی پرسپولیس و کناره گیری درخشان که جانشین علی دایی شده بود، گفت:این اتفاقات در فوتبال وجود دارد ولی باید توجه داشته باشیم پرسپولیس تیم بزرگی است و توقعات از آن همیشه بالاست. نظر شخصی من این است که تغییر کادر فنی نمی تواند وضعیت پرسپولیس را در این فصل متحول کند و اصلی ترین هدف باشگاه برای فصل بعد است.

محمد دایی
 
او در ادامه در خصوص انتخاب برانکو ایوانکوویچ خاطرنشان کرد:کار کردن در پرسپولیس برای هر مربی سخت است. به هر حال مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تصمیم گیری حسابی فکر کرده و در نهایت برانکو را انتخاب کرده اند. او کار سختی خواهد داشت ولی امیدوارم بتواند پرسپولیس را به موفقیت برساند. مهمترین موضوع هم خوشحالی هواداران است.
دایی در خصوص شانس پرسپولیس برای موفقیت در آسیا گفت:خوشبختانه پرسپولیس در آسیا شرایط خوبی دارد و امیدوارم از گروهش صعود کند. بازی با النصر خیلی تعیین کننده است و امیدوارم پرسپولیس با شکست دادن النصر صعودش را قطعی کند.

نظر دایی در مورد تاثیر حضور ایوانکویچ در پرسپولیس

نظر دایی در مورد تاثیر حضور ایوانکویچ در پرسپولیس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از تسنیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف