دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد علت حادثه نفتکش ایرانی سانچی کی اعلام می شود؟
نفتکش سانچی ، نفتکش ایرانی
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از زمان اعلام حادثه نفتکش ایرانی سانچی خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396
بازدید : 4,543 نفر

جعبه سیاه نفتکش سانچی

محمد راستاد در خصوص آخرین وضعیت رمز خوانی سانحه نفتکش سانچی افزود:در حال حاضر منتظر جمع بندی نهایی مستندات و مدارک مرتبط با سانحه بوجود آمده برای نفتکش سانچی هستیم. مراحل بررسی سانحه توسط کشور های ذینفع شامل چین، هنگ کنگ، پاناما، ایران و بنگلادش در حال انجام است.

تحلیل روی بخشی از اطلاعات خام سانحه سانچی انجام شده است

وی ادامه داد:به طور حتم با به نتیجه رسیدن بررسی های صورت گرفته توسط کمیته مشترک متشکل از کشور های ذی نفع گزارش نهایی تکمیل و به اطلاع عموم می رسد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر بخش زیادی از اطلاعات خام مربوط به حادثه پیش آمده برای نفت کش سانچی وجود دارد، خاطرنشان کرد:تحلیل هایی بر روی اطلاعات خامی که به دست کمیته مشترک رسیده، انجام شده، اما تصمیم گیری و جمع بندی نهایی در این خصوص مستلزم آنالیز اطلاعات جمع بندی شده است.

نتایج مصاحبه با کارکنان «شناور فله بر کریستال» ثبت شده است

راستاد با تاکید بر اینکه کارشناسان رسیدگی به سوانح سازمان بنادر و دریانوردی طی مدت زمانی مشخصی در چین حضور داشتند و این حضور منجر به گشایش رسمی VDR (جعبه سیاه) کشتی سانچی شد، گفت:طی مراحل مختلف، مصاحبه با کارکنان شناور فله بر کریستال و البته بازدید از شناور مذکور نیز انجام شد که نتایج آن ثبت و ضبط شده است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه تمام اطلاعات و مستندات مورد نیاز در رابطه با سانحه نفت کش سانچی در تصادم با شناور فله بر کریستال در قالب تفاهمنامه ای که توسط کشور های ذی نفع حادثه منعقد شده، مدنظر قرار گرفته است، اعلام کرد:گزارش نهایی رسیدگی به سانحه جمع بندی و اعلام بندی خواهد شد. در همین رابطه پیش بینی می کنیم حداکثر طی دو ماه آینده شاهد گزارش نهایی جمع بندی علل وعوامل بروز سانحه نفت کش سانچی باشیم.

باز کردن جعبه سیاه سانچی

باز کردن جعبه سیاه نفتکش ایرانی سانچی

 

علت حادثه نفتکش ایرانی سانچی کی اعلام می شود؟

علت حادثه نفتکش ایرانی سانچی کی اعلام می شود؟
57
برگرفته از خبرگزاری دانشجو - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف