نمناک سرگرمیدیدنی ها تصاویری شگفت انگیز از لحظه نفس کشیدن زمین
نفس کشیدن زمین ، زمین
تصاویر شگفت انگیز زیر که با موبایل ثبت شده است،لحظه نفس کشیدن زمین را نشان می دهد که جلوی پای فیلم بردار بالا و پایین می رود این تصاویر میلیون ها بازدیدکننده را به خود اختصاص دادند..
بازدید : 4,419 نفر

لحظه نفس کشیدن زمین

 
در پدیده ای عجیب اما واقعی تصاویری از لحظه نفس کشیدن زمین ثبت شده است که این تصاویر در نوع خود بی نظیر و خیلی شگفت انگیز هستند.برایان نوتال اهلِ اَپِل ریورِ واقع در نوا اِسکوتیایِ کانادا است. وی به تازگی با انتشار تصاویری در فضای مجازی، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در این ویدئو که با موبایل گرفته شده زمین جلوی پای فیلم بردار بالا و پایین می رود.

نفس کشیدن زمین
آقای نوتالدر در پُست فیس بوک خود درباره این پدیده نوشته است:به نظر می رسد ریشه درختان بزرگ تر منطقه در عین اتصال به زمین باتلاقی به تازگی کمی از زمین جداشده باشند، اما درختان کوچک تر درهم فشرده اطراف به استقامت و ایستادگی آن ها کمک می کنند. درواقع بادهای شدیدی که از دو سوی تپه ها می گذرند باعث سست شدن ریشه های درختان و کاهش مقاومت زمین خزه مانندِ بستر جنگل شده است.

نفس کشیدن زمین
پس از انتشار این تصاویر در 31 اُکتبر 2015، تاکنون 3 میلیون بار توسط کاربران مشاهده شده است.

تصاویری شگفت انگیز از لحظه نفس کشیدن زمین

تصاویری شگفت انگیز از لحظه نفس کشیدن زمین
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 23
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف