نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نفیسه روشن امروز دوباره زنده میشود + تصاویر
نفیسه روشن ، مستند
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون بعد از ضبط مستند دوباره زندگی در اینستاگرامش عکسی متفاوت از زندگی دوباره اش منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 15 تیر 1395

 زندگی دوباره نفیسه روشن

مستند دوباره زندگی که ساخته علی سجادی است زندگی نفیسه روشن را متحول کرد . نفیسه روشن با دیدن مستند دوباره زندگی ، زندگی دوباره خود را آغاز کرده است .

نفیسه روشن بازیگر مجموعه هایی چون دارا و ندار، مثل هیچ کس، کلانتر و روزگار قریب در جدیدترین پست های صفحه اینستاگرام خود با ضمن انتشار دو عکس نوشت: دوست خوبم علی سجادی مستندی ساخت که خیلی از ما تا چند روز شوک بودیم. بعداز ضبط هم تا چند روز فقط گفتم خدایا منو ببخش

مستند دوباره زندگی هر روز ساعت ١٨:٢٠ از شبکه سه حتما ببینید.
 
 

نفیسه روشن

نفیسه روشن پس از ضبط مستند دوباره زندگی 

 
"روشن"در پست دیگری نیز نوشت:فقط از خدا میخوام مرگی ارام رو توی خونه خودم نصیبم کنه نه از طریق بیماری و بستری شدن تو بعضی (بعضی) بیمارستانهایی که هم پول باید بدی هم بی احترامی ببینی
 
 
نفیسه روشن
 

 پست جدید نفیسه روشن در اینستاگرامش

 
گفتنی است؛ مستند "دوباره زندگی"  به کارگردانی و تهیه کنندگی سید علی سجادی هر روز ساعت 18:15 بعد از خبر ورزشی از شبکه سوم سیما پخش می شود. دراین برنامه با افراد گوناگون و گاهی هنرمندان و چهره های سرشناس پیرامون دیدگاهشان در رابطه با مقوله مرگ گفتگو می شود.

نفیسه روشن امروز دوباره زنده میشود + تصاویر

نفیسه روشن امروز دوباره زنده میشود + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف