دفاع نفیسه روشن از پست جنجالی هانیه توسلی!

تاریخ انتشار : 13 آبان 1396کد مطلب : 59219زمان مطالعه : 3 دقیقه
واکنش های فراوان به پست هانیه توسلی درباره مرگ گربه اش باعث شد تا نفیسه روشن در یک گفتگو به دفاع از هانیه توسلی بپردازد.

ناگفته های نفیسه روشن از وضعیت فضای مجازی در ایران

نفیسه روشن بازیگر سریال اغما در یک گفتگو از وضعیت نامناسب فضای مجازی گله کرد و به دفاع از پست هانیه توسلی در مرگ گربه اش پرداخت.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره وضعیت نامناسب فضای مجازی در ایران سخن گفت و از پست اینستاگرامی هانیه توسلی برای گربه اش دفاع کرد.

وضعیت نامناسب فضای مجازی صدای نفیسه روشن را درآورد

این هنرمند ابتدا نظر خود را درباره حواشی اخیر فضای مجازی برای هنرمندان اینطور بیان کرد:«متاسفانه فکر کنم ایران تنها کشوری است که فضای مجازی و اینستاگرامش خلاف دنیاست، یعنی ما 99 تا کل دنیا را قرار دهیم و یک بخش ایران را، کل این یک بخش با دنیا در تضاد است در زمینه اینستاگرام و فضای مجازی. کل دنیا از اینستاگرام برای پیدا کردن دوستانشان، تجارت، گسترش روابط اجتماعی، تقسیم کردن روابط شاد با یکدیگر استفاده می کنند و در یک روند شاد و خوب جلو می روند. اما اینجا شما از همسرت، مادرت عکس بگذاری هزار فحش می خوری، از تفریحت پست بذاری برچسب فخر فروش می خوری، از حیوان خانگی ات بگذاری فحش می خوری و... در واقع هر کاری که بکنیم در اینستاگرام مورد تهاجم عده ای قرار می گیریم.»

نفیسه روشن

نفیسه روشن مدافع هانیه توسلی شد

این روزها پست اینستاگرامی هانیه توسلی درباره مرگ گربه خانگی اش واکنش های زیادی را در پی داشته است، روشن درباره اینکه آیا اگر خودش هم حیوان خانگی داشته باشد چنین پستی برایش می گذارد، گفت:«بله، به خاطر اینکه آن حیوان خانگی بخشی از احساس و عاطفه آن آدم است و شاید دوست داشته که آن را به اشتراک بگذارد که با او همدردی کند و نظراتش را بیان کند، به هر حال تسکین است برای یک آدمی که حیوان خانگی دارد و کارش بسیار درست بوده است.»

این بازیگر درباره مشکلاتی که در فضای مجازی در سال های اخیر دامن گیر هنرمندان شده است، بیان کرد:«من همیشه می گویم یک سیب گندیده یک سبد سیب را خراب می کند، ما الان در فضای مجازی مان خیلی انسان های فرهیخته و مردم با شخصیت و مهربانی داریم، ولی همان اقلیت در فضای مجازی می آیند و باعث ناراحتی مردم و هنرمندان می شوند و مسئول آلوده کردن فضای مجازی ما هستند و نمی گذارند فضای مجازی ما در جهت درستی پیش برود و فضا به شکلی است که اکثر هنرمندان ما کامنت هایشان بسته است.»

روشن ادامه داد:«چرا باید این کار را بکنیم؟ اینستاگرام فضای ارتباط هنرمند با مردم است. البته من می دانم که آن عده با قصد و هدف تخریب این فضا وارد شده اند که نگذارند ما فضای خوبی داشته باشیم. به نظرم ما باید خیلی با قدرت راجع به همه چیز پست بگذاریم و کامنت های خود را ببندیم.»

او در مقایسه هنرمندان ایرانی و خارجی گفت:«چرا همه جای دنیا هنرمندان هر کاری می کنند همان لحظه آنلاین توییت می کنند ولی من باید وقتی می روم سفر خارج از کشور و یک مکان زیبایی را می بینم و می خواهم با مردمم به اشتراک بگذارم بترسم؟ آن ها هدفشان همین است که هنرمندان را از این کار بترسانند و ما باید محکم ایستادگی کنیم.»

روشن ادامه داد:«چطور در خیریه رفتن و انتخابات و یکسری مسایل دیگر ما الگو می شویم و با بخش هایی که مربوط به زندگی شخصی ماست اینطور برخورد شود؟ من اصلا این را نمی پذیرم.»

این بازیگر در پایان درباره فعالیت های آینده خود گفت:«دو پیشنهاد سینمایی و دو تئاتر دارم که یکی از تئاترها را در پاییز به روی صحنه می رود.»

دفاع نفیسه روشن از پست جنجالی هانیه توسلی!

315
این مطلب مفید بود ؟96
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
نظرات
وبگردی