نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گریم متفاوت نفیسه روشن در اولین سریالش + عکس
نفیسه روشن ، نفیسه روشن بازیگر
نفیسه روشن صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از اولین سریال تلویزیونی اش در کنار همایون شهنواز به روز کرد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396

نفیسه روشن در اولین سریال تلویزیونی اش

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری از اولین نقشش در تلویزیون در کنار یک کارگردان سرشناس به روز کرد. سریال روزهای به یادماندنی کاری از همایون شهنواز است که اولین بازی نفیسه روشن در تلویزیون محسوب میشود.

نفیسه روشن در سریال روزهای به یادماندنی

نفیسه روشن با انتشار عکسی به خاطره بازی با سریال روزهای به یادماندنی پرداخت و یادی از زنده یاد همایون شهنواز کارگردان سرشناس کشورمان کرد.

نفیسه روشن

نفیسه روشن در سریال روزهای به یادماندنی

نفیسه روشن با انتشار این عکس نوشت :حیاط سیما فیلم ، تست گریم سریال روزهای بیادماندنی در کنار کارگردانش همایون شهنواز که پسر دایی باباییم بودن سال 1381.

اولین سریال من اولین کسی که به من کمک کرد . کتابخانه ایشون از کتاب های فرهنگ جنوب دیدنی بود. عاشق بوشهر بودن و در بوشهر. (دلوار)به خاک سپرده شدن اقای شهنواز ازبین ما رفت با دلی گرفته از عالم هنر!!! روحشون شاد و در ارامشکاش تا ادمها زنده هستننامشان و یادشان را زنده نگه داریم!!!چون ادمهای بزرگ بعداز رفتنشان همچنان بزرگ هستن و جاودانه...

نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سریال روزهای به یادماندنی

روزهای به یادماندنی یک مجموعه تلویزیونی محصول سال 1382 به کارگردانی تورج منصوری، همایون شهنواز، نویسندگی همایون شهنواز و تهیه کنندگی پروانه پرتو است.

فصل اول این مجموعه را همایون شهنواز در 11 قسمت ساخت و تولید ادامه آن به تورج منصوری سپرده شد. این سریال با حال و هوای سال های 1914 تا 1920 ساخته شده وقایع سال های پایانی سلطنت قاجار، دوره احمدشاه و رویدادهای تاریخی و سرنوشت ساز دوران جنگ جهانی اول را در بر می گیرد.
نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون

شروع فعالیت تلویزیونی نفیسه روشن را می توان بازی در سریال روزهای بیادماندنی به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست . نفیسه روشن در پائیز سال 1382 در سریال بچه های خیابان به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال روزگار غریب را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.
نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سریال اغما

گریم متفاوت نفیسه روشن در اولین سریالش + عکس

گریم متفاوت نفیسه روشن در اولین سریالش + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف