نمناک سبک زندگیموفقیت نقاشی های خیره کننده جوان بی دست + تصاویر
بی دست ، mariusz kędzierski
23 سال پیش بی دست به دنیا آمد. هیچ دلیلی برای نقص مادرزادی او کشف نشد اما او استعداد دورنی اش را کشف شده دید. تابلوهایی می کشد که نمی توان به آنها خیره نشد. شگفت انگیز هستند درست مثل خالقشان.
بازدید : 5,667 نفر

پسر جوان بی دست با نقاشی هایش همه را شگفت زده کرد

تا به حال مردان و زنان کم توان هنرمند بسیار دیده ایم و از استعداد و البته اراده قوی انها بسیار شنیده ایم اما کارهای هنری یک جوان بدون دست به گونه ای دیگر بینندگان را حیرت زده ساخت.

" ماریوسز کدزیرسکی " جوان هنرمندی است که بدون دو دست متولد شده است اما این نقص مادر زادی او مانع از پیشرفت و بهره از استعادادهایش نشده است.
23 سال پیش ماریوسوز در یکی از شهرهای شمال شرقی لهستان متولد شد. پزشکان نتوانستند علت اینکه چرا و به چه دلیل او بدون دست متولد شده است را بیابند و ان را یک نقص مادرزادی نامیدند.
 جوان بی دست

جوان بی دست نقاشی های شگفت انگیز می کشد

داستان زندگی جوان بی دست mariusz kędzierski که نقاشی های شگفت انگیز می کشد 

" ماریوسز " می گوید:زمانی که خودم را شناختم و نداشتن دستانم را کامل احساس کردم مدام از خودم و خداوند می پرسدیم که چرا من نباید دست داشته باشم اما بعد از گذشت زمان کوتاهی از آن حالت افسردگی متوجه علاقه و توانایی ام در زمینه نقاشی شدم.
این هنرمند بدون دست 23 ساله هفت سال است که نقاشی می کند. نقاشی هایی که با الگو و طرح های واقعی شباهت بسیاری دارند.
ماریوسز برای کشیدن هر تابلو حداقل 20 ساعت زمان صرف می کند و در مدت این سالها در حدود 15.000 ساعت برای کشیدن نقاشی های فوق العاده اش زمان صرف کرده است که حاصل ان خلق 700 اثر هنری است.
نقاشی های شگفت انگیز

نقاشی های شگفت انگیز جوان بی دست

 "ماریوسز" برای رفع نقص عضوش بارها زیر تیغ جراحی رفت اما هیچ کدام نتیجه بخش نبود تا اینکه در نهایت در سن 16 سالگی او تصمیم گرفت به طور کامل مراحل درمان مشکلش را کنار گذاشته و به سراغ تحقق رویاهایش بپردازد.
 جوان بی دست لهستانی

جوان بی دست لهستانی همه را شگفت زده کرد

او آرزو دارد در کنار هنر ، یک سخنران موفق شود. ماریوسز در انتهای مصاحبه اش می گوید:پیامی دارم نه تنها برای کم توانان بلکه برای تمام انسانهای دنیا " برای رسیدن به رویاهایتان بجنگید و زندگی را تنها برای رسیدن به بهترین ها بسازید."
امروز او قادر به خلق آثار هنری و تابلوهای نقاشی بینظیر شده است. یکی از بهترین آثار او در جشنواره بهترین هنرهای وین در سال 2013 رتبه برتر را کسب کرد. این جوان با ارداه برای کشیدن نقاشی هایش در اروپا سفر می کند و تا کنون از برلین ، لندن ، آمستردام ، پاریس ، روم و آتن عبور کرده است و در هر کدام از این شهرها آثار زیبایی بر روی کاغذ پیاده کرده است. نمونه هایی از نقاشی های بینظیر او را می بینید.
نقاشی های شگفت انگیز 

نقاشی های شگفت انگیز سیاه قلم جوان بی دست لهستانی

جوان بی دست

نقاشی های شگفت انگیز سیاه قلم جوان بی دست لهستانی

بهترین نقاشی های دنیا

نقاشی های شگفت انگیز سیاه قلم جوان بی دست لهستانی

نقاشی زیبای سیاه قلم

نقاشی های شگفت انگیز سیاه قلم جوان بی دست لهستانی

نقاشی های خیره کننده جوان بی دست + تصاویر

نقاشی های خیره کننده جوان بی دست + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 26
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف