نمناک اخبارگوناگون نقشه جنایی خانم آرایشگر برای طلاق از شوهرش
خانم آرایشگر ، طلاق
مرد میانسالی برای شکایت به دادسرا مراجعه کرد و در اظهارات خود مدعی شد که خانم آرایشگر با آدم ربایی قصد داشته به هدف طلاق غیابی خود برسد.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1395

خانم آرایشگر شوهرش را ربود

اواخر خرداد سال گذشته مرد میانسالی با مراجعه با داسرای امور جنایی مدعی شد همسرش او را ربوده و در اختیار کارمندان یک کمپ قرار داده تا با حبس او بتواند غیابی طلاق بگیرد.
 
مرد میانسال به نام حمید ادامه داد:روز ششم خرداد پس از اینکه کارم به عنوان شیفت شب تمام شده بود به خانه آمدم. ساعاتی بعد زنگ خانه به صدا درآمد، وقتی برای بررسی به بالکن رفتم همسرم ژیلا در را به روی من بست. دقایقی بعد نیز سه مرد قوی هیکل وارد خانه شده و به زور مرا با خود بردند. وقتی به خودم آمدم داخل یک کمپ ترک اعتیاد بودم. سرانجام پس از 13 روز با پرداخت پول به یکی از کارمندان کمپ توانستم با پدر و مادرم که در این مدت به دنبالم می گشتند تماس گرفته و آنها با پلیس به کمپ آمده و نجاتم دادند. چند روز پس از آزادی متوجه شدم همسرم با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق کرده است.
 
در ادامه با احضار ژیلا، او به بازپرس جنایی گفت:همسرم معتاد است و چند باری جلوی بچه هایمان تریاک کشیده است. او برای اینکه شب ها بتواند کار کند همیشه تریاک می کشد. از دست بی مهری های او خسته شدم و به همین دلیل برای خودم یک آرایشگاه زدم و در آنجا مشغول به کار شدم. می خواستم پدر بچه هایم ترک کند اما وقتی او به مصرفش ادامه می داد، درخواست طلاق دادم.
 
در ادامه همسر حمید به اتهام کمک در آدم ربایی با قرار وثیقه 100 میلیونی بازداشت شد. همچنین بازپرس محسن مدیر روستا برای بررسی ادعای این زوج، دستور احضار مدیر کمپ را صادر کرد.
 
سرانجام صبح امروز مدیر کمپ به دادسرای امور جنایی مراجعه کرد و در بازجویی ها مدعی شد حمید معتاد بود و حقش است که در کمپ کتک بخورد تا ترک کند. ما صلاحش را می خواستیم به همین خاطر برای ترک مجبور به استفاده از زور شدیم.
 
در ادامه بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی دستور تحقیقات بیشتر را صادر و مدیر کمپ را با قرار وثیقه بازداشت کرد.

نقشه جنایی خانم آرایشگر برای طلاق از شوهرش

برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف