نمناک اخبارجامعه نقشه ماهرانه دختر معتاد برای پسران پولدار مشهدی
پسران پولدار ، حوادث
آزیتای 18 ساله با اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی با همدستی دوستانش برای اجرای نقشه های شوم به سراغ پسران پولدار می رفتند.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1395

پسران پولدار مشهدی طعمه آزیتای 18 ساله می شدند

رییس پلیس مشهد با اعلام این خبر  گفت:ماموران کلانتری طبرسی شمالی مشهد در اجرای مرحله دیگری از طرح جمع آوری معتادان پر خطر دختر جوانی به نام آزیتا که اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی دارد را دستگیر کردند.

سرهنگ محمد بوستانی افزود:این دختر جوان دراعترافات خود بیان داشته پس از فرار با همدستی دوستانش سوار خودروهای لوکس پسران می شدند و با در خواست خرید خوراکی,زمانی که طعمه از خودرو پیاده می شد وسایل داخل داشبورد و کیف دستی و دیگر چیزهای باارزش را از داخل خودرو سرقت کرده و متواری می شدند.
دختر جوان همچنین در اعترافات خود بیان داشته پسران جوان از ترس آبروی خود موضوع سرقت ها را به پلیس اعلام نمی کردند و برای همین او و همدستانش از چهار ماه قبل مرتکب این سرقت هامی شدند.
وی خاطر نشان کرد:تحقیقات از متهم برای کشف سرقت های انجام شده توسط این دختر جوان و همچنین شناسایی و دستگیری همدستانش ادامه دارد.

نقشه ماهرانه دختر معتاد برای پسران پولدار مشهدی

نقشه ماهرانه دختر معتاد برای پسران پولدار مشهدی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف