نمناک فرهنگ و هنرموسیقی نقشه شبکه ضد ایرانی من و تو برای سالار عقیلی + عکس
سالار عقیلی ، سالار عقیلی من و تو
در حالی خبر حضور سالار عقیلی در شبکه ماهواره ای من و تو به سرعت در حال انتشار است که هنوز علت حضور این خواننده سنتی کشورمان در این برنامه در حاله ای از ابهام است.
بازدید : 15,640 نفر

سالار عقیلی در شبکه من و تو

سالار عقیلی خواننده سریال معمای شاه که این روزها برای اجرای کنسرتش در لندن به سر میبرد در شبکه بهایی من و تو حضور پیدا کرد و بهت و تعجب همگان را برانگیخت. 

تا این لحظه وزارت ارشاد موضع گیری رسمی ای در این مورد نداشته است.

چند سالی با سیاست تساهل و تسامح و به کار گرفته شده توسط مسئولین ذیربط سیر حضور هنرمندان و همینطور برخی افراد مشهور در رسانه های معاند خارج از کشور و همینطور مصاحبه و همکاری با این شبکه های ضد انقلاب رو به افزایش است در همین راستا یکی از هنرمندان موسیقی سنتی کشور شب گذشته در شبکه بهایی فارسی زبان ظاهر شد. هنرمندی که با توجه به پیشینه کاری و اخلاقی مناسبش تصور نمی شود از پشت پرده شبکه ضد ایرانی من و تو با خبر باشد و البته این وظیفه مسوولین هم هست که در مورد اهداف و کارکردهای اصلی این شبکه های ضد ایرانی به هنرمندان و چهره های سرشناس روشنگری کنند.

سالار عقیلی

سالار عقیلی در شبکه من و تو


گرچه یکی از نزدیکان عقیلی عنوان کرده است وی تنها بدلیل کنسرت های خارج از کشور خود در شبکه بهایی من و تو حضور داشته است، هنوز مشخص نیست سالار عقیلی با چه هدفی در این شبکه حضور پیدا کرده و هنوز توضیحی در این خصوص توسط این هنرمند ارائه داده نشده است.

برخی منابع خبری به نقل از دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرده اند درباره حضور این خواننده موسیقی سنتی ایرانی پس از بازگشت او به ایران؛ توضیحات لازم ارایه خواهد شد.
این اولین باری نیست که هنرمندان موسیقی کشور در زمان حضور خود در انگلیس به بهانه توضیحات درباره کنسرت خود، به نوعی در دام شبکه های فارسی زبان لندن می افتند و مورد سوء استفاده این شبکه ها قرار می گیرند.

سالار عقیلی ، ماجرای حضور سالار عقیلی در شبکه من و تو چیست؟

نقشه شبکه ضد ایرانی من و تو برای سالار عقیلی + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 64
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 32 32
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف