نمناک سرگرمیگوناگون وصل کردن زن باردار به برق به دلیل دختر بودن جنین!
کشتن زن باردار ، بلای حاملگی دختر
مهندس جوان یک شرکت نرم افزاری بعد از آنکه از جنسیت جنین با خبر شد با نقشه ای خطرناک تصمیم به از بین بردن نوزاد گرفت ، نقشه ای که در مرحله ی اول جان زن باردار را می گرفت.

نقشه کشتن زن باردار با وصل کردن او به برق توسط همسرش

شکایت زن باردار راز کار زشت همسرش را فاش کرد ، آقای مهندس نرم افزار بعد از نا امید شدن به دلیل بارداری دوم همسرش دست به کار عجیبی زد .
این زوج جوان که 4 سال پیش ازدواج کرده اند یک فرزند پسر 2 ساله دارند و در انتظار تولد فرزند دوم خود هستند ، از قرار معلوم جنسیت فرزند دوم دختر بود که همین موجب عصبانیت مرد شد تا برای مانع شدن از تولد نوزاد دختر تصمیم به قتل مادر نوزاد بگیرد.
کشتن زن باردار

استفاده از کابل برق برای کشتن زن بارداری که قرار بود دختر به دنیا بیاورد

زن جوان هندی بعد از مراجعه به پلیس گفت :روز گذشته در حالیکه خواب بودم ناگهان احساس خفگی به من دست داد به زحمت چشمانم را باز کردم و متوجه شدم که همسرش سیم برق را دور گردن من پیچیده و سعی دارد مرا با برق گرفتگی بکشد ؛ وقتی متوجه نقشه شوم او شدم و فریاد زدم با من درگیر شد و بعد خانه را ترک کرد.
ما یک فرزند پسر داریم اما همسرم همچنان علاقه مند به داشتن پسر است چرا که بعد از مشخص شدن جنسیت جنین و زمانی که متوجه شد فرزند دوم ما دختر است رفتارش به کل تغییر کرد که حتی سعی در کشتن من داشت.
نروهای پلیس بعد از این صحبت ها به محل کار همسر زن باردار رفتند و او را بازداشت کردند.
 

وصل کردن زن باردار به برق به دلیل دختر بودن جنین!

وصل کردن زن باردار به برق به دلیل دختر بودن جنین!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 24
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف