بهنوش بختیاری

نقش های ماندگار و متفاوت بهنوش بختیاری + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 مهر 1397کد مطلب : 72381زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهنوش بختیاری یکی از بازیگران طناز کشورمان است که در برخی از فیلم ها در نقشی جدی جلوی دوربین رفت و اثر ماندگاری را خلق کرد.

مروری بر ماندگارترین نقش بهنوش بختیاری در فیلم

بهنوش بختیاری یکی از بازیگرانی است که بازی در سینما و تلویزیون را تقریبا به صورت همزمان آغاز کرد و در هر دو فعال بود اما اغلب مردم بهنوش بختیاری را بیشتر با نقش های طنزش در تلویزیون می شناسند.

اگر سری به کارنامه هنری بهنوش بختیاری بزنید و مروری بر فیلم های او داشته باشید بیشتر با نقش هایی که باعث محبوبیت او بین مردم شد آشنا میشوید. اگر فرصت این کار را ندارید توصیه میکنیم ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید .

ما در این مطلب شما را با نقش های بهنوش بختیاری در فیلم هایش از خانه به دوش تا ماجان و بازی های متفاوتش آشنا میکنیم.

بهنوش بختیاری با نقش هایی متفاوت در فیلم

سریال های بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در خانه به دوش

یکی از سریال های پر مخاطب تلویزیون سریال خانه به دوش به کارگردانی رضا عطاران در سال 83 بود که از شبکه سه سیما پخش شد و باعث شناخت بیشتر بهنوش بختیاری شد.

 بهنوش بختیاری

نقش ماندگار بهنوش بختیاری در خانه به دوش

بهنوش بختیاری در سریال خانه به دوش در نقش ژینوس دختر خانواده مرفه اصلان باجناق حمید لولایی به ایفای نقش پرداخت و با بازی در این سریال به محبوبیت و شهرت رسید.

بهنوش بختیاری در شبهای برره

یکی دیگر از نقش های ماندگار بهنوش بختیاری در میان فیلم هایش نقش او در سریال شبهای برره است که به کارگردانی مهران مدیری است که سال 84 از شبکه سه پخش شد.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با نقشی متفاوت در شبهای برره

بهنوش بختیاری در سریال شبهای برره در نقش لیلون معشوقه مهران مدیری یا شیرفرهاد به ایفای نقش پرداخت و با بازیگران طناز زیادی در این سریال همبازی بود.

بهنوش بختیاری در خوب بد زشت

بهنوش بختیاری باز هم در نقش طنز دیگری در سریال خوب بد زشت به کارگردانی منوچهر هادی در سال 93 جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی متفاوت تر از نقش های قبلی اش شد.

بهنوش بختیاری

بازی متفاوت بهنوش بختیاری در خوب بد زشت

بهنوش بختیاری در سریال خوب بد زشت در نقش بهنوش خواهر بهادر با بازی امین حیایی با گریم و نقشی جالب و کمدی با بهاره رهنما ، سوسن پرور ، محمد کاسبی ، مهدی سلوکی و ... همبازی بود.

فیلم های سینمایی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری از سال 1376 بازی در سینما را آغاز کرد و در فیلم های زیادی جلوی دوربین رفت و نقش های ماندگار زیادی خلق کرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

بهنوش بختیاری در من

اگر بخواهیم از بهترین نقش های بهنوش بختیاری یاد کنیم باید به بازی او در فیلم سینمایی من به کارگردانی سهیل بیرقی در سال 94 اشاره کنیم. بهنوش بختیاری در فیلم من با چهره ای متفاوت و جدید جلوی دوربین رفت.

بهنوش بختیاری

گریم متفاوت بهنوش بختیاری در فیلم من

بهنوش بختیاری در فیلم من در نقش ملیحه جلوی دوربین رفت و برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد.

بهنوش بختیاری در ماجان

بهنوش بختیاری که بیشتر در قالب نقش های طنز و فیلم هایی کمدی جلوی دوربین رفت در یکی از نقش های جدی اش در فیلم ماجان به کارگردانی رحمان سیفی آزاد در سال 93 جلوی دوربین رفت.

بهنوش بختیاری

نقش جدی بهنوش بختیاری در ماجان

بهنوش بختیاری در فیلم ماجان ایفاگر نقشی متفاوت بود و با گریمی جدید جلوی دوربین رفت و با مهتاب کرامتی و فرهاد اصلانی به عنوان بازیگران اصلی همبازی بود.

بهنوش بختیاری در انزوا

انزوا فیلمی به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی فیلم متفاوتی با بازی بهنوش بختیاری است که سال 96 ساخته شد. گریم بهنوش بختیاری در این فیلم قابل توجه است.

بهنوش بختیاری

چهره جدید بهنوش بختیاری در انزوا

بهنوش بختیاری در نقش نسرین در فیلم انزوا با امیرعلی دانایی ، اندیشه فولادوند ، جمشید هاشم پور ، مهران رجبی و ... همبازی بود و این از بهترین نقش های جدی بهنوش بختیاری در سینما بود.

بهنوش بختیاری در زندانی ها

یکی دیگر از نقش های متفاوت بهنوش بختیاری بازی او در فیلم سینمایی زندانی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی است که در حال تصویربرداری است.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با نقشی متفاوت در زندانی ها

این فیلم که مانند ساخته قبلی ده نمکی اخراجی ها مضمونی از کمدی دارد با بازی متفاوت بهنوش بختیاری همراه است و چهره و گریم بهنوش بختیاری در این فیلم قابل توجه است.

محبوبیت بهنوش بختیاری با نقش هایی طنز و جدی در فیلم +تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی