نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نقش حضرت موسی(ع) به چه کسی می رسد؟
نقش حضرت موسی(ع) ، سریال حضرت موسی(ع)
به گفته جمال شورجه کارگردان سریال حضرت موسی(ع) بازیگری که برای نقش اصلی این سریال انتخاب میشود بازیگر شناخته شده ای نخواهد بود.

بازیگر نقش حضرت موسی(ع)  چه کسی است؟

در حالی که با درگذشت فرج ا.. سلحشور کار ساخت سریال حضرت موسی(ع) که سلحشور فیلمنامه اش را به پایان برده بود به جمال شورجه سپرده شده است این کارگردان سینمای ایران از این گفت که نقش اصلی این سریال را یک ستاره بازی نخواهد کرد.

شورجه در حاشیه مراسم گرامیداشت مرحوم فرج ا.. سلحشور در زنجان با اشاره به اقدامات خود در حوزه ساخت آثار سینمایی، تصریح کرد:در حال حاضر، پیگیری ساخت مجموعه حضرت موسی (ع) هستیم که در صورت ساخت انقلابی در حوزه سینما ایجاد خواهد شد.

وی تاکید کرد:هنوز زمان شروع ساخت این مجموعه مشخص نشده است و در صورت عقد قرارداد و مشخص شدن بودجه کار ساخت آغاز می شود.

یک فرد ناشناس نقش حضرت موسی(ع) را بازی خواهد کرد

وی در پاسخ به سوالی درباره انتخاب شخص خاصی برای نقش بازیگر حضرت موسی (ع) اظهار کرد:هنوز بازیگر خاصی را برای نقش حضرت موسی (ع) در نظر نگرفته ایم و به قطع یقین شخص انتخابی از ستاره ها و اشخاص مطرح نبوده و یک فرد ناشناس را برای این نقش انتخاب خواهیم کرد.

شورجه گفت:استفاده از چهره ناشناس در چنین کارهایی بنایی است که خود مرحوم فرج ا.. سلحشور آن را پایه گذاری کردند و خوشبختانه این امر تأثیر خوبی نیز در سینما داشته و موجب رشد و نمو آن شده است.

سریال حضرت موسی(ع)

از چارلتون هستون تا کریستین بل

پیش از این در سینمای دنیا و در آثاری نظیر “ده فرمان”(1956) و “هجرت:خدایان و پادشاهان”(2014) به ترتیب “چارلتون هستون” و “کریستین بل” ایفاگر نقش حضرت موسی(ع) بوده اند.

“برت لنکستر” در سریال چند قسمتی “موسی قانون گزار”(1974) نقش این پیامبر را بازی کرد. در فیلم “تاریخ جهان قسمت اول”(1981) نیز “مل بروکس” نقش حضرت موسی(ع) را بازی کرده بود.

حالا باید منتظر ماند و دید بازیگر ایرانی نقش حضرت موسی(ع) در سریالی به همین نام چه کسی خواهد بود.

کریستین بیل
 

کریستین بیل در نقش حضرت موسی

نقش حضرت موسی(ع) به چه کسی می رسد؟

نقش حضرت موسی(ع) به چه کسی می رسد؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از سینماژورنال - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف