نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تست بازیگری برای نقش دو قلوهای پایتخت 4
پایتخت 4 ، سارا و نیکا
سارا و نیکا فرقانی دو قلوهای سریال پایتخت به دلیل مهاجرت از ایران در سریال پایتخت 4 حضور ندارند، از این رو از دوقلوهای دختر برای بازی در سریال پایتخت تست بازیگری گرفته میشود.
بازدید : 11,366 نفر

سارا و نیکا بازیگران دو قلوهای سریال پایتخت در سری چهارم این سریال حضور نخواهند داشت، از این رو احمد مهرانفر از کودکان دوقلو برای بازی در سریال پایتخت 4 دعوت به همکاری کرد.

سارا و نیکا پایتخت

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در اینستاگرامش در متنی نوشته: 
بدلیل سفر سارا و نیکا به خارج از ایران، برای ساخت سری چهارم سریال پایتخت به دوقلو دختر همسان حدود سن ١٢ -١٠سال نیازمندیم... علاقمندان می توانند مشخصات و عکس و شماره تماس دوقلوهای پیشنهادی رو به آدرس ذیل ایمیل کنند.
Alirezanajafzadeh#hotmail.com
یا با شماره٠٩١٠١٤٩٠٩١٧تماس بگیرید.
شخصیت های دوقلوی سریال پایتخت را محسن طنابنده به عنوان فیلمنامه نویس خلق کرد.
سارا و نیکا
سارا و نیکا فرقانی اصل از هشت ماهگی جلوی دوربین رفته و زمان نوزادی در فیلم تلویزیونی «دوباره زندگی» محصول شبکه تهران حضور یافته اند. این سریال داستان زندگی دو خواهر دوقلو است که در کودکی از هم جدا شده اند و یکی در خانواده ای مذهبی و دیگری در خانواده ای ثروتمند بزرگ شده اند. پدر این فرزندان دوقلو ساکن سوئد است و آنها هم سال گذشته از ایران مهاجرت کردند. 

پایتخت4 ، فراخوان تست بازیگری برای سریال پایتخت 4

تست بازیگری برای نقش دو قلوهای پایتخت 4
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 210
برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 204 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف