نمناک اخباردانشگاه مهلت نقل و انتقالات دانشجویان در سال 94
دانشجویان ، نقل و انتقالات دانشجویان
مهلت ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان از ابتدای اردیبشهت ماه 1394 آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1394

دکتر ابوالحسن ریاضی درمورد نقل و انتقال دانشجویان در سال 94 اظهار داشت:مهلت ثبت نام نقل و انتقالات در سال 94 از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و دانشجویان می توانند در مهلت تعیین شده با وارد شدن به سایت مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. بررسی دانشگاه مبداء از اول خردادماه تا 15 تیر و دانشگاه مقصد از 15 تا پایان مرداد است و نتایج نهایتا در هفته اول شهریور اعلام می شود.

دکتر ابوالحسن ریاضی

وی با اشاره به نقل و انتقال دانشجویان در سال 93 نیز افزود:حدود 21 هزار درخواست نقل و انتقال سال گذشته از سوی دانشجویان ارائه شد که در نهایت 7800 نفر موفق شدند نقل و انتقال را انجام دهند یعنی به 38 درصد تقاضاها جواب مثبت داده شد.احتمال افزایش پاسخ گویی به این تقاضاها در سال 94 وجود ندارد،سازمان امور دانشجویان فقط ناظر این فرآیند بوده و پذیرش نقل و انتقالات دانشجویان توسط دانشگاه مبدا و دانشگاه مقصد انجام می پذیرد.
 
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان درمورد آمار ثبت نام کنندگان گفت:تا روز شنبه،19 اردیبهشت ماه 3900 نفر برای نقل و انتقالات اقدام کرده اند که احتمال افزایش ان در اواخر اردیبهشت ماه بسیار زیاد است،زیرا تعداد کثیری از افراد ثبت نام را به روزهای آخر محول می کنند.

مهلت نقل و انتقالات دانشجویان در سال 94

مهلت نقل و انتقالات دانشجویان در سال 94
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 15
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف