نمناک ورزشفوتبال شایعات نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس
پرسپولیس ، شایان مصلح
مهرداد جماعتی ،شایان مصلح و محمد امین آرام طبع از دیگر گزینه های پرسپولیس در نقل و انتقالات هستند.
تاریخ انتشار : 23 دی 1395

خبر نگران کننده نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

باشگاه پرسپولیس در ادامه نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مدافع میانی است و در صورتی که لیست این تیم خالی شود به سراغ خرید هافبک و مهاجم هم خواهد رفت.

پرسپولیس شایان مصلح را فعلا نخواسته اما دوباره بحث جدایی محمد امین آرام طبع جدی شده است.

اخیرا شایعه شده باشگاه پرسپولیس می خواهد محمد امین آرام طبع را با علی عبدا... زاده بازیکن تیم نفت آبادان معاوضه کند که برخی غیبت دیروز آرام طبع در تمرین را هم به این موضوع مرتبط می دانند.

اما موضوع نگران کننده اینجاست که عبدا... زاده مدافع راست است و در نیم فصل اول به اجبار دست نشان و با وجود نارضایتی خودش در دفاع میانی بازی کرد و البته خوب هم نبود.

دیروز وقتی نورمحمدی اولین بازی اش را برای نفت آبادان انجام داد، عبدا... زاده به دفاع راست برگشت.

حالا سوال این است که پرسپولیس با در اختیار داشتن دو مدافع راست ملی پوش چه نیازی به بازیکنی در این جناح از زمین و هزینه اضافی دارد و در حالی که بشدت دنبال مدافع میانی و چپ می گردد این چه تدبیری است؟

پرسپولیس

خبر نگران کننده برای پرسپولیس

در عین حال اخیرا شایعاتی مبنی بر جذب مهرداد جماعتی کاپیتان فولاد هم شنیده می شود. جماعتی که در نیم فصل اول فقط 8 هفته نخست در ترکیب بود و بعد مصدوم شد بعد از سال ها از فولاد جدا شده است.
گفته می شود علت اصلی جدایی جماعتی از فولاد پیشنهاد پرسپولیس بوده است و شاید این بازیکن جانشین آرام طبع و البته رقیب جدید ربیع خواه شود.

شایعات نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس

شایعات نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از کاپ -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف