نمناک ورزشفوتبال نقل و انتقالات زمستانی رئال مادرید + تصاویر
رئال مادرید ، فوتبال
بازیکنان برجسته ای همچون رونالدو ، رود فان نیستلروی و کلارنس سیدورف در فصل نقل و انتقالات زمستانی از رئال مادرید جدا شدند.

بازیکنان برجسته ای که در فصل نقل و انتقالات از رئال جدا شدند

تیم فوتبال رئال مادرید همیشه در فصل نقل و انتقالات زمستانی به دنبال بازیکنان جدید است و آینده خامس رودریگس در رئال مادرید نامشخص است.هافبک نیمکت نشین کلمبیایی پس از قهرمانی تیمش در جام جهانی باشگاه ها گفت:از بودن در اینجا خشنودم اما دوست دارم زمان بیشتری بازی کنم. دوست دارم همیشه در مادرید بمانم اما باید به همه چیز فکر کنم و به دنبال جدایی از این باشگاه باشم. پیشنهادهایی دارم و تنها هفت روز فرصت برای فکر کردن دارم.

رودریگس که با قراردادی به ارزش 75 میلیون یورو از موناکو به مادرید پیوست، احتمال دارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی تیم اسپانیایی را ترک کند. اگر این اتفاق بیفتد، او نخستین بازیکن بزرگی نیست که مادرید را در زمستان ترک می کند. از ژاونیه 2002 بازیکنان برجسته ای از تیم جدا شدند در ادامه به آن ها اشاره می شود.

ژانویه 2010رود فان نیستلروی

 رئال مادرید

فان نیستلروی به صورت بازیکن آزاد به هامبورگ پیوست. او در فصل 10-2009 تنها چهار بازی انجام داد و یک گل به ثمر رساند. پیش از آن در مادرید عملکرد فوق العاده ای داشت، به خصوص در نخستین فصل که در 47 بازی 33 گل به ثمر رساند. فصل بعد 20 گل در 33 بازی را به ثبت رساند و در فصل سوم و چهارم در 12 بازی، 10 بار دروازه حریفان را باز کرد. مادرید راه خروج مهاجم هلندی را پس از نزولش به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه زانو آسان کرد. فان نیستلروی در آن زمان 33 ساله بود.

ژانویه 2007 رونالدو

رئال مادرید

خداحافظی رونالدو برزیلی در 30 ژانویه 2007 رخ داد. مادرید از این جابه جایی 7.5 میلیون یورو دریافت کرد. این مهاجم برزیلی، مادرید را به مقصد میلان ترک کرد و یک سال و نیم برای تیم ایتالیایی بازی کرد. پیش از این رونالدو با پیشنهاد 15 میلیون یورویی روبه رو شده بود اما فابیو کاپلو (سرمربی مادرید) اجازه خروج او را در تابستان 2006 نداد. او در تمام رقابت ها نیم فصل 07-2006 تنها 13 بازی انجام داد و چهار گل به ثمر رساند. این موضوع باعث شد سرمربی ایتالیایی به فروش مهاجم برزیلی رضایت بدهد. رونالدو با انجام 177 بازی و 104 گل از مادرید خداحافظی کرد.

ژانویه 2005 فرناندو مورینتس

 رئال مادرید

مورینتس اسپانیایی پس از یک و نیم فصل حضور در مادرید با قراردادی به ارزش 7.5 میلیون یورو به لیورپول پیوست. مورینتس در حالی از موناکو به مادرید بازگشت که فصل فوق العاده ای را با تیم فرانسوی پشت سر گذاشته بود و توانست برای این تیم در 42 بازی 22 گل به ثمر برساند. او در رسیدن موناکو به فینال لیگ قهرمانان نقش مهمی داشت اما با بازگشت دوباره اش به مادرید آمار بدی را بر جای گذاشت. در 20 بازی تنها سه گل به ثمر رساند و در 12 بازی لیگ نیمکت نشین بود. حضورش در لیگ برتر انگلیس نیز موفقیت آمیز نبود و پس از یک فصل و نیم دوباره به اسپانیا بازگشت و با والنسیا قرارداد امضا کرد.

ژانویه 2000 کلارنس سیدورف

 رئال مادرید

سیدورف هلندی رئال مادرید را ترک کرد و به مادرید پیوست. این جابه جایی ارزش 24 میلیون و نیم یورویی داشت. نیاز مالی باشگاه و حضور کم این بازیکن در ترکیب اصلی باعث شد این جابه جایی صورت بپذیرد. سیدورف که از این جابه جایی ناراحت شده بود، در زمینه خروجش از برنابئو گفت:به جدایی از باشگاه فکر نمی کردم؛ به خصوص در نیمه فصل چون دوست داشتم همه چیز به پایان برسد. جدایی از تیمی که دوستش دارم، من را ناراحت کرده است. 24 سال دارم و سه فصل نیم در این باشگاه حضور داشتم.

هافبک هلندی سه فصل برای اینتر بازی کرد و در نهایت با میلان قرارداد امضا کرد. در آن تیم درخشید و 9 فصل و نیم برای میلان بازی کرد.

ژانویه 2000 ساموئل اتوئو

 رئال مادرید

اتوئو کامرونی مانند سیدورف در زمستان 2000 مادرید را ترک کرد و به مایورکا پیوست. ارزش قرارداد این بازیکن 4 و نیم میلیون یورو بود. اتوئو در 13 بازی 6 گل به ثمر رساند. مهاجم کامرونی پیش از پیوستن به بارسلونا 13 ، 10 ، 19 و 20 گل برای مایورکا به ثمر رساند. اتوئو در پنج فصل حضورش در بارسا تبدیل به یکی از سه مهاجم برتر جهان شد. او در فصل 09 – 2008 بهترین آمارش را به ثبت رساند و در 52 بازی ، 36 بار گلزنی کرد. مهاجم کامرونی سپس به اینتر پیوست و به جای او زلاتان ایبراهیموویچ به بارسا رفت.

نقل و انتقالات زمستانی رئال مادرید + تصاویر

نقل و انتقالات زمستانی رئال مادرید + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از صراط-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف