نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سلفی نقی و ارسطو پایتخت 4 با چینی ها
پایتخت 4 ، نقی و ارسطو
تصویربرداری پایتخت4 در چین آغاز شد و احمد مهرانفر وچوچانگ تا امروز در چین جلوی دوربین رفتند، در حاشیه تصویربرداری پایتخت 4 نقی و ارسطو با چینی ها عکس یادگار گرفتند که در ادامه میبینید.

سریال پایتخت 4 به کارگردانی سیروس مقدم کار تصویر برداری خود را با حضور بازیگران اصلی در پکن آغاز کرد. در حاشیه تصویربرداری سریال پایتخت 4 محسن تنابنده در نقش نقی معمولی و احمد مهران فر در نقش ارسطو در کنار چینی ها عکس یادگار گرفتند که در ادامه میبینید.

 
نقی و ارسطو در چین
 
احمد مهرانفر
 
بازیگران اصلی تا امروز احمد مهرانفر، ژانگ منگ هان (چوچانگ) تا امروز در چین جلوی دوربین سیروس مقدم رفتند و گروه تا یک هفته دیگر در پکن کار خواهند داشت. تصویربرداری پروژه پایتخت 4 از اوایل اردیبهشت ماه در مازندران ادامه پیدا خواهد کرد.
 
ارسطو و چوچانگ
در این مجموعه تلویزیونی که اکثر بازیگران اصلی همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ هان، هومن حاجی عبدالهی و (با حضور) علیرضا خمسه بازی خواهند داشت. قصه ای دیگر از خانواده معمولی را روایت می کند که در 26 قسمت در ماه مبارک روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

سلفی نقی و ارسطو پایتخت 4 با چینی ها

سلفی نقی و ارسطو پایتخت 4 با چینی ها
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 46
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 45 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف