نمناک اخباراقتصاد زمان آغاز نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نوروز 94
نمایشگاه نوروزی ، نمایشگاه کالا شب عید
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: برگزاری فروش های فوق العاده نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا و نظارت بر بازار شب عید نوروز در دستور کار قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1393
رئیس اتاق اصناف ایران با برشمردن تمهیدات ویژه شب عید، گفت:برگزاری فروش های فوق العاده نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا و نظارت بر بازار شب عید در دستور کار قرار گرفته است.
علی فاضلی اظهار داشت:برای تنظیم بازار شب عید امسال برنامه های ویژه ای از سوی اصناف و اتحادیه های مختلف تولیدی و توزیعی در نظر گرفته شده است تا بتوان علاوه بر تامین مایحتاج مورد نیاز مردم، بازوی اجرایی دولت در برنامه هایش باشیم.
فروش نوروزی 94
رئیس اتاق اصناف ایران افزود:بر این اساس، علاوه بر برگزاری نمایشگاه های بهاره که در سراسر کشور اجرا خواهد شد، در تهران در سه نقطه حکیمیه تهران پارس، پارک ارم و بوستان ولایت این نمایشگاه ها را برگزار خواهیم کرد و تلاش داریم کالاهای باکیفیت و قیمت مناسب عرضه شود.
علی فاضلی تصریح کرد:در کنار برگزاری نمایشگاه های بهاره، فروش های فوق العاده واحدهای صنفی نیز تدارک دیده شده است که این طرح از پنجم تا بیست ونهم اسفند ماه در واحدهای صنفی مختلف بسته به تصمیم اتحادیه ها برگزار خواهد شد.
به گفته فاضلی، فروش های فوق العاده صنفی به استناد آئین نامه اجرایی ماده 84 قانون نظام صنفی صورت می گیرد که به اتحادیه های صنفی مجوز اجرای فروش را داده است و بر این اساس افراد متقاضی می توانند با رعایت ضوابط مندرج در آئین نامه مذکور و با مراجعه به اتحادیه متبوع خود مجوز فروش فوق العاده را دریافت کنند.

زمان آغاز نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نوروز 94

زمان آغاز نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نوروز 94
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 55
برگرفته از مهر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف