نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نمایش اشکان خطیبی و ترانه علیدوستی در آنا کارنینا + عکس
اشکان خطیبی ، ترانه علیدوستی
اشکان خطیبی، ترانه علیدوستی، هما روستا و لیلی رشیدی در اقدامی انسان دوستانه به اجرای نمایش نامه آنا کارنینا به نفع بیماران سرطانی پرداختند.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1393

حس انسان دوستی باعث شده جمعی از چهره های شناخته شده هنری از جمله هما روستا،اشکان خطیبی، ترانه علیدوستی و لیلی رشیدی در یک اقدام بشر دوستانه در آمد ناشی از اجرای نمایش نامه را صرف بیماران سرطانی کنند.در ادامه توضیحاتی در این باره از زبان اشکان خطیبی را می خوانید.

اشکان خطیبی نوشت:
«شنبه ١٥ آذر نمایش آنا کارنینا نوشته ی محمد چرمشیر به کارگردانی هما روستا در کتابخانه ی ملی و به نفع بیماران سرطانی نمایشنامه خوانی می شود. بلیت این اجرا به صورت همت عالی به فروش خواهد رسید. حسن معجونی و رضا بهبودی در عکس غایب هستند.
گفتنی است نمایشنامه «آنا کارنینا» با کارگردانی «هما روستا»، پانزدهم آذرماه در کتابخانه ملّی و در حمایت از هنرمندان مبتلا به سرطان نمایشنامه خوانی می شود. هما روستا نمایشنامه «آنا کارنینا» را به نفع هنرمندانی که از بیماری سرطان رنج می برند،در قالب نمایشنامه خوانی اجرا می کند.

هما روستا در نمایش نامه خوانی آنا کارنینا

اشکان خطیبی و لیلی رشیدی

نمایش اشکان خطیبی و ترانه علیدوستی در آنا کارنینا + عکس

نمایش اشکان خطیبی و ترانه علیدوستی در آنا کارنینا + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از آخرين نيوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف