نمناک سرگرمیگوناگون نمای نفس گیر ترسناک ترین پیاده روی جهان! + تصاویر
ترسناکترین پیاده رو جهان ، ترسناکترین پیاده رو دنیا
ترسناک ترین پیاده روی جهان را در این بخش ببینید مسیر پیاده روی تازه ای در چین افتتاح شده که به جز تفاوت عمده ای که با دیگر مسیرها دارد، خیلی هم وحشتناک و هیجان انگیز است.

هولناک ترین و ترسناک ترین پیاده روی جهان!

عکس های دیدنی و هولناک از تفریح عجیب چینی ها روی ترسناک ترین پیاده روی جهان را مشاهده می کنید که کاملا شیشه ای است و برای افرادی که کمی ترسو هستند مناسب نیست و باعث می شود که حس سقوط از ارتفاع را تجربه کنند.

به تازگی مسیر پیاده روی تازه ای در چین افتتاح شده که به جز تفاوت عمده ای که با دیگر مسیرها دارد، خیلی هم ترسناک است.

اگر از آن دسته افردی هستید که از ارتفاع می ترسید، بهتر است اصلا به سمت جاذبه جدید چینی ها نروید! آن ها در فاصله هزار و چهارصد متری زمین پیاده رو ساخته اند، پیاده روی در این ارتفاع به خودی خود ترسناک به نظر می رسد، در نظر بگیرید قرار است 100 متر را روی زمین شیشه ای با عرض یک متر راه بروید!

اگر اشتباه کردید و قبل از فکر کردن به میزان ارتفاع سر از این پیاده رو در آوردید، بهتر است بدون اینکه پایین و زیر پای خودتان را تماشا کنید، مستقیم پیش بروید و از طبیعت زیبای پیش چشمانتان لذت ببرید که مطمئن باشید با یک بار به پایین نگاه کردن، دیگر نمی توانید قدم از قدم بردارید! هرچند که پیاده روی در این مسیر تبدیل به تستی برای سنجیدن شجاعت بین جوانان چینی شده است.

ترسناکترین پیاده رو

ترسناکترین پیاده رو

ترسناکترین پیاده رو

ترسناکترین پیاده رو

ترسناکترین پیاده رو

تصاویر ترسناکترین پیاده رو جهان

نمای نفس گیر ترسناک ترین پیاده روی جهان! + تصاویر

نمای نفس گیر ترسناک ترین پیاده روی جهان! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از برنا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف