نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر 94 + تصاویر
نهمین روز جشنواره فیلم فجر ، حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر
نهمین روز جشنواره فیلم فجر سی و چهارم روز سه شنبه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد با حضور بازیگران و عوامل سازنده فیلم ها برگزار شد و با حاشیه هایی همراه بود .
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1394
بازدید : 13,934 نفر

حاشیه های جالب نهمین روز جشنواره فیلم فجر

نهمین روز جشنواره فیلم فجر هم با حاشیه های مربوط به خود برگزار شد، هر پنج فیلم به نمایش در آمده در این روز با مضمون قتل و جنایت همراه بود که این موضوع در نوع خود جالب بود. حضور اصغر فرهادی به همراه همسرش پریسا بخت آور برای تماشای فیلم دستیار سابقش جلب توجه می کرد.علام نامزدها در این روز باعث اظهار نظر های زیادی شد.

کاخ جشنواره در روز نهم با اظهار نظر مانی حقیقی درباره فرش قرمز در نشست فیلمش آغاز شد که آنرا شبیه سیرک عنوان کرد.

در نشست دو فیلم «عادت نمی کنیم» و «برادرم خسرو» هم مانند مراسم فرش قرمزشان بازیگران اصلی از جمله هدیه تهرانی، محمد رضا فروتن، حمید رضا آذرنگ و شهاب حسینی حضور نداشتند و طبق اعلام قبلی نشست «پل خواب» هم برگزار نشد.

بعد از مستند «A157» که به بخش هایی از جنایات داعش می پرداخت در بخش هنر و تجربه «سگ و دیوانه عاشق» با حضور تعداد اندکی به نمایش درآمد. کمال تبریزی که فیلمش در نه رشته کاندید شده است از جمله این حاضران بود.

در مراسم فرش قرمز این فیلم یکی از عوامل با لباس محلی حاضر بود.

«لاک قرمز» فیلم نگاه نو روز نهم بود که نمایش آن با استقبال همراه شد و در مراسم فرش قرمز آن عروسکی که حضور پررنگی داخل فیلم داشت در دستان پانته آ پناهی ها جلب توجه می کرد.

«خانه ای در خیابان چهل و یکم» هم از این بخش به نمایش درآمد که برای این سانس اصغر فرهادی به همراه همسرش پریسا بخت آور به تماشای آن که توسط دستیار سابقش ساخته شده است، آمد و پس از پایان فیلم آنرا اثری خوب، شریف، ساده و بدون تکلف عنوان کرد.

«خشم و هیاهو» آخرین فیلم روز نهم بود که مورد توجه قرار گرفت. در ابتدای تیتراژ این فیلم که شباهت زیادی به ماجرای قتل همسر ناصر محمد خانی دارد هرگونه شباهت با ماجرایی واقعی اتفاقی قید شد.

از نکات فیلم های به نمایش درآمده در روز گذشته می توان به پر رنگ بودن موضوع مرگ، قتل و جنایت در همه آنها عنوان کرد و صحنه های کشیدن سیگار که در سه فیلم دیده شد. این در حالی بود که روز گذشته پیش از آغاز فیلم ها تصاویری با حضور بازیگرانی چون سعید راد و سروش صحت درباره مضرات استعمال دخانیات پخش شد.

بر خلاف دوره های گذشته کاتالوگ جشنواره که معمولا در روزهای اول برای استفاده اهالی رسانه و آگاهی آنها از جزییات آثار توزیع می شد با گذشت نه روز هنوز عرضه نشده است و گفته می شود با توجه به هزینه زیادی که صرف تولید آن شده است تنها به مهمانان خاص اختصاص خواهد داشت!. چهار کتاب منتشر شده برای بزرگداشت ها هم هنوز توزیع نشده است.

اعلام نامزدهای بخش اصلی جشنواره فضای روز نهم را تحت تاثیر قرار داد و بسیاری در خصوص انتخاب ها اظهار نظر می کردند.

امیر مهدی ژوله و صابر ابر از چهر هایی بودند که روز نهم به کاخ جشنواره آمدند.

در ادامه تصاویر حاشیه های روز نهم را با هم میبینیم.

حاشیه های جالب نهمین روز جشنواره فیلم فجر

در نهمین روز جشنواره فیلم فجر چه گذشت

نهمین روز جشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران

نهمین روز جشنواره فیلم فجر با عوامل فیلم ها

تصاویر نهمین روز جشنواره فیلم فجر

تصاویر نهمین روز جشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران مطرح

نهمین روز جشنواره فیلم فجر چطور بود ؟

حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر

حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر سی و چهارم

تصاویر جالب حاشیه های نهمین روز کاخ جشنواره فیلم فجر

 

حاشیه های نهمین روز جشنواره فیلم فجر 94 + تصاویر

برگرفته از ایسنا ، مشرق نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 7 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف