نمناک سرگرمیدیدنی ها کار غم انگیز نهنگ مادر با جسد بچه اش! + تصاویر
نهنگ مادر ، نهنگ مادر به همراه بچه اش
در فضای مجازی تصاویر غم انگیزی از یک نهنگ مادر انتشار یافت که جسد بچه اش را حمل میکند و از او مراقبت می کند تا به او آسیبی نرسد.

نهنگ مادری که جسد بچه اش را با خودش حمل می کند!

حیوانات شاید بر خلاف تصورات برخی از ما که بر این باور هستیم که آنها موجوداتی خطرناک و کشنده هستند، اما شاید درک این برای شما سخت باشد که گاهی اوقات برخی از آنها دارای عواطف و احساساتی بیشتر از برخی از انسان ها هستند.

برای مثال روز گذشت تصاویری از یک نهنگ مادر به همراه بچه اش در حالتی غم انگیز در صفحات مجازی انتشار یافت که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

نهنگ مادر

نهنگ مادری که جسد بچه اش را حمل میکند

روز گذشته تصاویر دردناکی از یک مادر غم دار نهنگ به همراه بچه اش در آب های شمال غربی واشنگتن در صفحاتی مجازی انتشار یافت که برای تمام کاربران صفحات مجازی بسیار غم انگیز و درد ناک بود.

طبق اخرین اطلاعات،مادر نهنگ در روز سه شنبه هفته گذشته بچه اش را به دنیا می آورد که متاسفانه به علتی نامعلوم در روز گذشته بچه اش می میرد.اما نهنگ مادر نمی تواند این موضوع را درک کند و متاسفانه شروع به حمل آن با خودش می کند.

مردن بچه نهنگ

مراقبت نهنگ مادر از جسد بچه اش

همچنین جالب است بدانید که در اوایل سال جاری مطالعه ای نشان داد که نهنگ ها و دلفین ها، پس از مردن اعضای خانواده شان،آنها را در کنار خود به هر نحوی شده نگه میدارند تا طعمه شکارچیان دریایی نشوند.

این تصاویر،تصاویر بسیار عاشقانه و عاطفی میان مادر و فرزند است که به هیچ وجه علاقه ای برای از دست دادن آن ندارد و پس از مردن بچه اش،مراقبت های لازم را برای عدم آسیب دیدن وی بکار می گیرد.

یکی دیگر از تصاویری که می توانید مشاهده کنید،لحظه ای است که نهنگ مادر برای اینکه بچه اش غرق نشود آنرا با خودش به سمت بالای آب می آورد تا آسیبی نبیند.

محبت نهنگ مادر

محبت بین نهنگ مادر و بچه اش

اقای دبورا گیلس ، محقق و مدیر پژوهشی ، در مورد این تصاویر این گونه گفت:برای ما باور اینکه یک نهنگ غول پیکر به بچه از دست رفته اش این گونه محبت می کند،بسیار سخت است و بیشتر آن لحظه ای است که نهنگ مادر به هیچ وجه به بچه از دست رفته اش اجازه نمی دهد تا از او دور شود.این نشان دهنده ارتباطات و عواطف عشقولانه میان حیوانات است.

نهنگ مادر و مراقبت نهنگ مادر از جسد بچه اش

کار غم انگیز نهنگ مادر با جسد بچه اش! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف