نمناک اخبارحوادث نه به خواستگار دختر جوان را زنده زنده سوزاند! + عکس
نه به خواستگار ، حوادث دلخراش
دختر جوان بی اطلاع از همه جا و همه چیز در مسیر بازگشت به خانه بود که زنده زنده میان شعله های آتش سوخت ، نه به خواستگار جان او را وسط خیابان گرفت.
تاریخ انتشار : 2 دی 1396

زنده سوختن دختر جوان بعد از نه گفتن به خواستگارش

ماجرای غم انگیز دختر 24 ساله هندی خانواده ی او را شوکه کرد ، این دختر 24 ساله در راه بازگشت به خانه غافلگیر شد و میان شعله های آتش جان خود را از دست داد.

Woman doused in fuel and burnt to death after 'rejecting stalker's marriage proposal'

نه به خواستگار

عکس دختر جوانی که بعد از گفتن جواب نه به خواستگارش زنده زنده سوزانده شد 

خواستگاری که جواب رد شنید دختر جوان را زنده سوزاند

"ساندیها رانی" 24 ساله توسط "کارتیک وانگا" 25 ساله زنده زنده سوزانده شد ؛ به گزارش میرر دختر جوان که قربانی خود خواهی های همکلاسی سابق خود شد در مسیر محل کار به سمت خانه به طرز بیرحمانه ای کشته شد.

"کارتیک" که از همکلاسی های سابق او بود و بارها به خواستگاری "ساندیها" آمده و جواب رد شنیده بود زمانی که متوجه عشق جدید دختر مورد علاقه اش شد دست به اقدامی بیرحمانه زد.

او در مسیر هر روز دختر جوان ایستاد و زمانی که او را دید ظرف بنزینی را که در دست داشت آماده کرد ؛ دختر جوان بی خبر از همه جا در حال عبور از خیابان بود که ناگهان با پاشیده شدن بنزین رویش کاملا خیس شد ، در همان لحظه خواستگار و همکلاسی سابق او کبریت روشنی را روی او انداخت .دختر بینوا به سرعت در میان شعله های آتش محاصره شد و زنده زنده سوخت.

یکی از شاهدان ماجرا گفت :قبل از انکه ما متوجه ماجرا شویم دختر جوان در میان شعله های آتش گرفتار شد و فرصتی برای نجات او فراهم نشد ، به هر زحمتی آتش را خاموش کردیم و نیروهای امداد او را به بیمارستان منتقل کردند اما متاسفانه زنده نماند.

نه به خواستگار دختر جوان را زنده زنده سوزاند! + عکس

نه به خواستگار دختر جوان را زنده زنده سوزاند! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف