نمناک سرگرمیگوناگون نوجوانی که ظاهر پیرمرد 60 ساله را دارد! + تصاویر
نوجوان ، بیماری عجیب
به دلیل نوعی بیماری نادر که به پیری زودرس معروف است بدن یک پسر نوجوان 8 بار پیرتر از سن واقعی او است چنانچه شبیه به یک پیرمرد 60 ساله می باشد.

پسر نوجوان شبیه به پیرمرد

گاهی اوقات بیماری های نادر گریبان برخی افراد را می گیرد که جدا از عجیب بودنشان خیلی پیچیده و پیدا کردن درمان آن مشکل است،«نیهال شیرینیواس بیتلا» پسر شجاعی است که به بیماری پیری زودرس مبتلا شده و حاضر شده بیشترین تحقیقات بر روی بدنش اجرا شود تا شاید درمانی برای این بیماری پیدا شود.
 
نیهال شیرینیواس بیتلا
 
نیهال که اهل هند بود در کودکی بیماری اش تشخیص داده شد و متاسفانه در سن 15 سالگی بر اثر این بیماری درگذشت. او در طول مدت کوتاه زندگی اش توانست با برگزاری کارهای خیریه پول زیادی برای مبتلایان این بیماری جمع آوری کند.
 
یکی از پزشکان نیهال می گوید، هنگامی که نیهال 10 ساله بود بدنش شبیه افراد 60 ساله بود. نیهال به همراه دو کودک دیگر که از همین بیماری رنج می بردند به ماساچوست رفتند تا روش جدیدی برای کاهش سرعت پیرشدن شان روی آن ها امتحان شود.
 
نیهال شیرینیواس بیتلا
 
مبتلایان به این بیماری بدنشان 8 بار پیرتر از حالت عادی است و در آخر معمولا بر اثر سکته قلبی یا مغزی جانشان را از دست می دهند.
 
نیهال شیرینیواس بیتلا
 
نیهال شیرینیواس بیتلا
 
پیری زودرس در کودکان

نوجوانی که ظاهر پیرمرد 60 ساله را دارد! + تصاویر

نوجوانی که ظاهر پیرمرد 60 ساله را دارد! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف