نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزادان استرالیایی با سوراخی روی گوش +عکس
نوزادان ، نوزادان استرالیایی
در اتفاقی عجیب و نادر در استرالیا نوزادان با سوراخی در قسمت بالای یک یا هر دو گوش خود متولد میشوند .

اختلال عجیب ژنتیکی در بین نوزادان استرالیایی

نوزادان در استرالیا با یک اختلال ژنتیکی خاص دست و پنجه نرم میکنند . این نوزادان با بدنی سوراخ به دنیا می آیند که یک اتفاق نادر در تمام دنیاست و تنها یک درصد امکان تولد نوزادی با این خصیصه وجود دارد . در کشور استرالیا از بین صد نوزاد متولد شده یکی از آنها متفاوت تر از بقیه بدنیا می آید.

از سال 1863 یک اختلال عجیب ژنتیکی در بین نوزادان استرالیایی دیده شده است.

در کشور استرالیا از بین 100 نوزاد متولد شده یکی از آنها متفاوت تر از بقیه بدنیا می آید. این نوزاد در قسمت بالای یک یا هر دو گوش خود سوراخ کوچکی دارد که به نظر می رسد برای قرار دادن گوشواره ایجاد شده و از نظر پزشکان کاملا طبیعی و سالم است.

این اتفاق که در استرالیا به وفور به چشم می خورد در جاهای دیگر دنیا یک اتفاق نادر و عجیب به نظر می آید. پزشکان این سوراخ را سینوس جلوی گوشی نامیدند و معتقدند که در طول زندگی زندگی جنینی شکل گرفته و بصورت کاملا ارثی و ژنتیک است. بعلاوه اینکه فاقد هر گونه عارضه بهداشتی می باشد اما بدلیل جلوگیری از عوارض احتمالی آن در آینده با تجویز آنتی بیوتیک پر می شود. برخی اسطوره ها از این عارضه با عنوان نشانی برای ثروت یاد می کنند.

نوزادان استرالیایی

تولد نوزادان با سوراخی روی گوش اتفاقی نادر در استرالیا

گفتنی است؛ این عارضه که در نقاط دیگر جهان تنها 1 در صد امکان بوجود آمدن دارد در استرالیا بیشترین فراوانی را در بین نوزادان دارد.

نوزادان استرالیایی با سوراخی روی گوش متولد میشوند +عکس

تولد نوزادان استرالیایی با سوراخی روی گوش +عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف