نمناک سرگرمیگوناگون تولد عجیب نوزادان 3 قلوی یک زوج در دو روز! + تصاویر
نوزادان 3 قلو ، عجیب ترین تولد
نوزادان 3 قلو در به عجیب ترین شکل ممکن به دنیا آمدند،زن جوان که در آرزوی فرزند پسر بود با لقاح مصنوعی باردار شد اما در اتفاقی عجیب در دو مرحله سه قلوهای دخترش را به دنیا آورد.
تاریخ انتشار : 10 دی 1396

غافلگیری زوج جوان از تولد نوزادان 3 قلو

عجیب ترین تولد ها در اقصی نقاط کشورها رخ می دهد و ما بارها خبرها و جزییاتی از آنها در رسانه ها دیده و شنیده ایم اینبار تولدی دیگر و متفاوت در سایت نمناک ملاحظه می کنید که بسیار جالب و شگفت انگیز است تولد نوزادان سه قلویی که در دو روز اتفاق افتاد.

«یو لی» 31 ساله و همسرش با اینکه دختری 11 ساله داشتند اما همواره در آرزوی یک پسر بودند. به همین خاطرزن جوان برای رسیدن به آرزویشان با روش لقاح مصنوعی باردار شد و در سه ماهگی فهمید سه دختر دیگر باردار است. روند بارداری این زن طبیعی سپری شد اما درنخستین روزهای 8 ماهگی اش درد زایمان گرفت و یکی از سه قلوها در بیمارستان شهر «سیچوان» چین با زایمان طبیعی به دنیا آمد.

نوزادان 3 قلو

تولد عجیب نوزادان 3 قلوی چینی

اما از آنجا که انقباض رحمی این زن متوقف شده بود، پزشکان پس از بررسی شرایط دو جنین دیگر هر دو را برای تکمیل رشد نگه داشتند و پس از دو روز با خطرناک شدن وضعیت یکی از آنها زن باردار را برای سزارین به اتاق زایمان بردند و فرزندانش را به دنیا آورند.
بنا به این گزارش، هر سه دختر نوزاد در سلامت کامل هستند اما برای تکمیل رشد در دستگاه نگهداری می شوند.

نوزادان 3 قلو

نوزادان 3 قلویی که در رو روز به دنیا آمدند

تولد عجیب نوزادان 3 قلوی یک زوج در دو روز! + تصاویر

تولد عجیب نوزادان 3 قلوی یک زوج در دو روز! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 23
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف