نمناک سرگرمیگوناگون متولد شدن نوزادی به اندازه کف دست در چین + عکس
نوزاد ، تولد نوزاد
نوزادی در بیمارستان فودان شهر شانگهای چین به دنیا آمد که تنها 413 گرم وزن دارد.

نوزادی اندازه کف دست

تولد نوزاد یکی از باشکوه ترین لحظات برای پدر و مادر است . پدر و مادری که بعد از 9 ماه انتظار بی صبرانه منتظر دیدن فرزندشان هستند . اما گاهی این لحظه شیرین به یک شگفتی تبدیل میشود که حکمت آن را خداوند میداند . در دنیای پیرامون ما اتفاقات و لحظات عجیب و باور نکردنی وجود دارد که شاید در آنها رازهای بزرگی نهفته باشد و درک آن برای تک تکمان سخت باشد رازهایی در خلقت موجوداتی که نمیدانیم چگونه و چطور خلق می شوند.

نوزادی به اندازه یک کف دست در چین متولد شد. این نوزاد در بیمارستان فودان شهر شانگهای چین به دنیا آمد و پزشکان تلاش زیادی برای نجات جان او کردند. قد این نوزاد 26 سانتیمتر است و تنها 413 گرم وزن دارد.

نوزاد

نوزادی به اندازه یک کف دست در چین متولد شد

این نوزاد توانسته از مرحله خطر که ممکن بود در 100 ساعت اول پس از تولد برای او پیش می آمد، پشت سر بگذارد. او باید بیش از 3 ماه در فضای شیشه ای بماند تا مرحله خطر را کاملاً پشت سر بگذارد. مادر این نوزاد یک زن 23 ساله است که بعد از 23 هفته و 4 روز از آغاز بارداری، یک دختر و پسر دوقلو بدنیا آورد. نوزاد پسر چند ساعت پس از تولد فوت کرد.

در سال 2004 نیز نوزاد دختری در شهر شیکاگوی آمریکا متولد شد که در هنگام تولد 244 گرم وزن داشت. البته این نوزاد به همراه نوزاد دیگری که دوقلوی او بوده، متولد شده بود.

متولد شدن نوزادی به اندازه کف دست در چین + عکس

متولد شدن نوزادی به اندازه کف دست در چین + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف