نمناک اخبارپزشکی و سلامت تولد نوزادی که یک جنین عجیب باردار است + تصاویر+14
نوزاد باردار ، تولد نوزاد پسر عجیب
نوزاد باردار متولد شده بود و بایستی زایمان می کرد ، سونوگرافی نشان داد که جنینی با مغز کامل و پاهای رشد کرده داخل شکم نوزاد پسر 9 روزه قرار گرفته است در حقیقت این نوزاد برادر دوقلوی خود را در شکم داشت.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1396

نوزادی که برادر دوقلوی خود را باردار بود!

وجود بخشی از بدن نوزاد متولد نشده داخل بدن جنین پسری که نوزاد باردار شده بود موجب تعجب تیم پزشکی شد.

Doctors astonished when they discovered newborn boy was ‘pregnant’ with his own twin brother

 نوزاد باردار

تولد نوزاد باردار پسر از مادر 19 ساله در هندوستان

تولد نوزاد باردار با نیمی از بدن برادر دوقلویش

نوزاد پسری که برادر دوقلوی مرده اش را داخل شکم داشت متولد شد .بدن نیمه رشد کرده برادر دوقلوی این نوزاد به اندازه 7 سانتی متر با مغز و عضوی ناقص بود که در دیواره پشتی شکم این نوزاد قرار گرفته بود. وضعیت قرار گرفتن جنین ناقص مرده داخل شکم نوزاد متولد شده خوشبختانه در وضعیتی بود که آسیبی به او نرسانده بود برای همین این نوزاد پسر کاملا سالم به دنیا آمد.

 نوزاد باردار

تصویر نوزاد باردار پسر بعد از جراحی

بارداری نوزاد مورد نادری است که تا کنون 200 مورد از ان در سرتاسر دنیا گزارش شده است.به گزارش میرر سونوگرافی انجام شده برای تشخیص سلامت نوزاد تازه متولد شده راز وجود جنین دوقلوی این نوزاد داخل بدن او را فاش کرد ، جنین نیمه رشد کرده مغز کامل و دست و پا داشت که با جراحی از بدن برادرش خارج شد.

نوزاد باردار

عکس جنین خارج شده از شکم نوزاد باردار 

دکتر "باهاوان صورات" می گوید:9 روز بعد از به دنیا امدن نوزاد موردی مشکوک در وضعیت سلامتی او دیده شد که برای تشخیص دقیق سونوگرافی تجویز شد اما هرگز تصور نمیشد چنین نتیجه ای دیده شود.

باورکردنی نبود ولی نوزاد تازه متولد شده بخشی از بدن یک جنین را باردار بود ، من در بررسی ها استخوان های اندام تحتانی جنین داخل شکم نوزاد را دیدم.

بعد از انجام یک عمل جراحی حساس موفق به خارج کردن نیمه بدن یکی از جنین های دوقلو که مرده داخل شکم قل دیگرش قرار داشت را خارج کنیم و در حال حاضر نوزاد در وضعیت خوبی به سر می برد.

نوزاد باردار، پسربچه 9 روزه زایمان کرد! + تصاویر+14

تولد نوزادی که یک جنین عجیب باردار است + تصاویر+14
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 37
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
29 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف