نمناک اخبارحوادث کشف نوزاد برهنه کنار جاده بادرود + تصاویر
نوزاد برهنه ، نوزاد رهاشده در کیسه زباله
نوزاد برهنه که تنها سه روز از تولدش می گذشت کنار جاده رها شده بود که یکی از رانندگان جاده بادرود آن را یافته و به نیروهای حلال احمر تحویل داد. نوزاد بدون هیچ پوششی پیچیده به پلاستیک پیدا شد.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1394

کشف نوزاد رها شده برهنه سه روزه کنار جاده

ماجرای پیدا شدن نوزادی که به گفته رئیس جمعیت هلال احمر بادرود در کنار جاده بادرود به اریسمان دیده شده و بعد از آن از سوی ماموران هلال احمر نجات یافته است، از شب گذشته تا کنون در بسیاری از شبکه های مجازی دست به دست می شود.

نوزاد رها شده

نجات نوزاد رها شده برهنه توسط حلال احمر

به گفته علی کفاشی رئیس جمعیت هلال احمر بادرود این نوزاد در کنار جاده پیدا شده است و فیلمی که از این ماجرای تلخ به دست ما رسیده است، نشان می دهد که نوزاد بدون هیچ گونه پوششی و در حالی که روی تن او پوششی از پلاستیک قرار داده شده، در کنار جاده انداخته شده است!

نوزاد برهنه رها شده

عکس نوزاد برهنه رها شده کنار جاده

این نوزاد که توسط یکی از مسافرانی که از کنار این جاده عبور می کرده پیدا شده است، بعد از تماس با پلیس 110 و اورژانس و هلال احمر به بیمارستان فاطمیه بادرود منتقل شد و از مرگ نجات یافت.
فیلم این واقعه تلخ نشان می دهد که نوزاد در لابه لای انبوهی از زباله ها انداخته شده و پیکر بی جان او که در اثر سرما نیز به کبودی رفته است، احتمال مرگ او را نشان می دهد اما با تلاش پرسنل بیمارستان نوزاد از مرگ حتمی نجات یافت اما هنوز علت این ماجرای دردناک و هویت نوزاد مشخص نشده است.

نوزاد برهنه ، نوزاد برهنه سه روزه کنار جاده بادرود رها شده بود

کشف نوزاد برهنه کنار جاده بادرود + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 94
برگرفته از تابناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 80 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف