نوزاد تازه متولد شده
نوزاد تازه متولد شده ای که تنها 5 روز از تولد او می گذشت، زمانیکه حتی بند ناف آن هم بریده نشده بود در یک لباسشویی قرار داشت، کشف شد!

کشف نوزاد تازه متولد شده در لباسشویی

درمیان بزرگترین و خوشایندترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر یک از ما انسان ها رخ دهند می توان به نوزاد تازه متولد شده ای اشاره نمود که با عطر و بویش می تواند تمام خانه و خانواده را معطر سازد و در رفتار و اخلاق هر یک از اعضای خانواده خود موثر واقع شود که این اقدام از هر یک از والدین می تواند در شکل گیری شخصیت نوزاد تاثیرگذار باشد و به زندگی آن جهت دهد.

از این رو برخلاف تفکر برخی از والدین که دوران بارداری را دورانی پر از مسئولیت می دانند، بعد از متولد شدن جنین مسئولیت ها شروع می شوند و به مرور گسترش پیدا می کنند و آنها می بایست تمام این مسئولیت ها را بصورت کامل بر عهده بگیرند و به هیچ وجه کوتاه نیایند و این گونه می توانند در موفقیت و برتری کودکان خود موثر واقع شوند.

اما برخی دیگر از والدین هستند که بعد از متولد شدن نوزاد خود بنابر دلایلی مختلف به این پی می برند که نمی توانند مسئولیت بزرگ کردن آنرا بر عهده بگیرند و این در حالی است که والدین می بایست این تصمیم را از چندی پیش می گرفتند و نتیجه چنین اتفاقی بسیار تلخ و ناخوشایند می باشد. 

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب از جنوب تایلند در صفحات مجازی و رسانه های مختلف جهان منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

امدادگران تایلندی روز گذشته گزارشی را در یک خشک شویی واقع در جنوب تایلند دریافت کردند که بعد از حضور در محل، شاهد قرار گرفتن یک نوزاد تازه متولد شده 5 روزه که حتی بند ناف آن نیز بریده نشده بود، در داخل لباسشویی بودند و فورا اقدام به نجات آن نمودند!

افسران تایلندی در حال تلاش برای ردیابی والدین بی مسئول این نوزاد تازه متولد شده هستند و اینک نوزاد در حال مراقبت و نگهداری در بیمارستان می باشد.

ویدیو کشف نوزاد تازه متولد شده در لباسشویی

کشف نوزاد تازه متولد شده در لباسشویی + فیلم

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی