نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد درشت هم اندازه بچه 6 ماهه !! + عکس
نوزاد درشت ، سرگرمی نمناک
تولد نوزاد درشت و سنگین وزن در یکی از بیمارستان های استرالیا رکوردشکنی کرد ، نوزاد دختر 1 روزه به دلیل بزرگ بودن سایزش باید لباس نوزاد 6 ماهه می پوشید.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396

نوزاد سنگین وزن و درشت دیگری به دنیا آمد

در ادامه سریال تولد نوزادان سنگین یا همان بچه غول های درشت این بار دختری به دنیا آمد که روز اول زندگی اش لباس یک نوزاد 6 ماهه به او پوشاندند چرا که لباس های سایز کوچک تر برای او مناسب نبود.
همین توضیح ابتدایی شما را متوجه ماجرا کرد ، بله نوزاد دختر بسیار سنگین وزن تر از یک نوزاد نرمال در بیمارستان "کوئین لند" به دنیا آمد ، نوزادی با وزن نزدیک به 7 کیلوگرم که رکورد تمامی نوزادان متولد شده در این بیمارستان را شکست.
نوزاد درشت

عکس نوزاد دختر درشت که هم وزن و سایز نوزاد 6 ماهه است

"موئاموا آلا" نام نوزاد دختری است که با وزن بیش از 14 پوند در استرالیا متولد شده و رکورد شکست. 
مادر او می گوید :می دانستم که نوزادم سنگین تر از نوزادان دیگر خواهد بود اما نه در این حد ، خوشبختانه او در سلامت کامل است و هیچ خطری به واسطه چاقی اش او را تهدید نمی کند ، پزشکان به دلیل وزن بالای او یک هفته زودتر با جراحی سزارین زایمان را انجام دادند تا مشکلی هنگام زایمان رخ ندهد.
نوزاد درشت

تولد نوزاد درشت و سنگین نزدیک به 7 کیلویی در استرالیا

این نوزاد عضو چهارم یک خانواده است ولی اعضای خانواده اش به دلیل اندازه ی بزرگ او نمی توانند بارو داشته باشند که او یک نوزاد تازه متولد شده است.

تولد نوزاد درشت هم اندازه بچه 6 ماهه !! + عکس

تولد نوزاد درشت هم اندازه بچه 6 ماهه !! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف