نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد نوزاد دوقلو به اندازه ساندویچ + تصاویر
نوزاد دوقلو ، عکس نوزاد نارس
تولد نوزاد دوقلو در هفته 25 بارداری شوک بزرگی بود که به زوج جوان وارد شده بود ، آنها بعد از سالها جراحی و درمان های مختلف صاحب فرزند شده بودند اما وضعیت به خوبی پیش نرفت.

نوزاد دوقلویی با جسه بسیار کوچک:

تولد نوزادان دوقلو با وزنی بسیار پایین و مراقبت والدین آنها برای حفظ جان فرزندانشان این روزها به عنوان یکی از داستان های تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.لوئیس و لوگان از شمال اسکاتلند با تولد نوزاد دوقلویشان در هفته 25 بارداری شگفت زده شدند و سعی کردند با تمام توانشان آنها را برای زنده ماندن همراهی کنند.نوزاد دوقلوی آنها وزن بسیار پایینی داشتند و پزشکان امید زیادی برای زنده ماندن انها نداشتند اما دوقلوها با تمام سختی شب اول عمرشان را سپری کردند و به والدین خود امید بخشیدند.

 نوزاد دوقلو

عکس نوزاد دوقلو به اندازه یک پاکت ساندویچ

بیمارستان ها اغلب برای نگهداری نوزادان کم وزن که قبل از زمان استاندارد متولد می شوند کیسه های مخصوص استفاده می کردند و برای دوقلوهای 25 هفته ای هم از نوعی جالب که به اندازه پاکت ساندویچ بودند استفاده شد تا با حفظ درجه حرارت بدن ، نوزاد بتواند فعالیت طبیعی اعضای بدن را حفظ کنند.

بعد از 4 ماه مراقبت های شدید و جراحی های متعدد نوزادان به همراه والدینشان به خانه آمدند. پرستار بیمارستان می گوید:تولد و زنده ماندن این نوزادان مثل یک معجزه بود ، معجزه ای که برای ما شیرین و جالب بود.زمانی که انها متولد شدند پوست بدنشان به حدی نازک بود که می توانستیم عضلاتشان را ببینیم.

نوزاد دوقلو 

تولد نوزاد دوقلو با وزن و قد بسیار کم در هفته ی 25 بارداری

لوئیس مادر دوقلوها وقتی 14 ساله بود به دلیل مشکل کیست تخمک پلی کیستیک متوجه شد که مادر شدن او با مشکلات زیادی همراه خواهد بود.بعد از ازدواج ، او و همسرش بارها برای درمان به متخصصان مراجعه کردند تا اینکه بعد از چند دفعه جراحی در نهایت با عمل ivf توانستند به نتیجه مثبت برسند.سونوگرافی انجام شده بعد از چند ماه نشان داد که نوزادان دوقلو هستند. 

نوزاد دوقلو , زنده ماندن معجزه آسای نوزاد 25 هفته ای

تولد نوزاد دوقلو به اندازه ساندویچ + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 21
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف