نمناک سرگرمیدیدنی ها حرف زدن باورنکردنی نوزاد دو ماهه! + تصاویر
نوزاد ، حرف زدن نوزاد
نوزاد باهوش دوماهه ای در اتفاقی باورنکردنی لب به سخن گشود و حرف زد .

نوزاد دو ماهه ای که حرف میزند!

ویدئویی کوتاه از حرف زدن باور نکردنی نوزاد دو ماهه ای را می بینید که بیش از هزار نفر بیننده داشته است و بینندگان را بسیار شگفت زده کرده است.
 
همه ما می دانیم که اکثر کودکان تا زمانی که به سن نه ماهگی خود نرسند نمی توانند حرف بزنند اما این پسر بچه اهل سوانسی کشور ولز تنها هشت هفته است که به دنیا آمده است و اولین کلمه خود را جلوی مادرش گفت.
 
نوزاد دو ماهه

نوزاد دو ماهه ای که حرف میزند

ویدیویی که از هنری فیگارد هشت هفته ای در فضای مجازی منتشر شده است نشان می دهد که مادرش او را جلوی خود خوابانده است و کلمه ای را که خانم فیگارد می گوید را تکرار می کند.
 
نوزاد دو ماهه

نوزاد باهوشی که در دوماهگی حرف میزند

مادر هنری درباره این عمل پسر خود در مصاحبه ای که با یک خبرگزاری داشته است، گفت:من تمام مدت آهنگ سلام خواننده معروف انگلیسی، Adele را برای او زمزمه می کنم و حالا فکر می کنم که او دوست دارد این آهنگ را همراه من بخواند.
 
نوزاد دو ماهه

حرف زدن یک نوزاد در هشت هفتگی

گفتنی است؛ ویدیویی که از این مادر و پسر در فضای مجازی منتشر شده است دل همه را به دست آورده است و تا به حال بیش از هزار و 200 بیننده داشته است.

حرف زدن باورنکردنی نوزاد دو ماهه! + تصاویر

حرف زدن باورنکردنی نوزاد دو ماهه! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 34
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 28 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف