نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد عجیب الخلقه با 4 پا + تصاویر
نوزاد عجیب الخلقه ، کودک عجیب الخلقه
در کشور هند یک نوزاد عجیب الخلقه ای متولد شد که دارای 4 پا و 2 آلت تناسلی می باشد و مردم این کشور این نوزاد را معجزه خدا می دانند.

نوزاد عجیب الخلقه 4 پا و 2 آلت تناسلی

تولد نوزاد، قطعا یکی از بهترین اتفاقات زندگی هر انسانی می تواند باشد که این اتفاق کوچک تنها در عرض چند روز، زندگی خانواده اش را متحول سازد و این شاید به دلیل مسئولیت بزرگی است که بر عهده پدر و مادرش می گذارد. اما گاهی اوقات این اتفاق متحول کننده می تواند به بدترین شکل ممکن خود در صورت تولد نوزاد با برخی بیماری ها تغییر یابد.

نوزاد عجیب الخلقه

تولد نوزاد عجیب الخلقه در هند

اغلب این بیماری ها ارثی هستند و حتی می توانند تا آخرین روزهای عمر فرد همراه باشند و شاید با پیشرفت تکنولوژی راه های درمان نیز برای آنها فراهم شود.

با این وجود روز گذشته یکی از عجیب الخلقه ترین انسان ها در کشور هند به دنیا آمد که تصاویر آن به شدت در صفحات مجازی منتشر شدند و به طبع باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از کاربران این صفحات شدند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته پسر بچه ای با 4 پا و 2 آلت تناسلی در کشور هندوستان به دنیا آمه که این منجر به شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از انسان ها در جهان شد و برخی آنرا تنها " معجزه خدا " می دانند که همه را متعجب نموده است.

نوزاد عجیب الخلقه معجزه خدا

نوزاد عجیب الخلقه با 4 پا و 2 آلت تناسلی

این پسر بچه روز گذشته در منطقه "قوراخپور" واقع در شمال هندوستان با وزن 1200 کیلوگرم متولد شد . آقای " بولهان نیشاد " پدر و خانم " رامبها " مادر این پسر بچه عجیب الخلقه هستند که بعد از متولد شدن فرزندشان آنرا به بیمارستانی واقع در اطراف شهر لاکونا منتقل کردند.

پس از انتقال پسر بچه عجیب الخلقه به بیمارستان، پزشکان وضعیت آنرا کاملا نادر دانستند و راه درمانی برای آن نیافتند و توصیه کردند که پسر بچه را باید به بیمارستان های بزرگتر و مجهز تر انتقال یابد.

همچنین علاوه بر شوکه شدن پزشکان و والدین این پسر بچه عجیب الخلقه ، مردم محلی نیز به شدت شوکه شدند و برای بازدید از پسر بچه ای که معجزه ای از جانب خدا می دانستند می آمدند.

با این وجود امیدی به درمان چنین بیماری های خاص نمی باشد و شاید فرد مبتلا جان خود را در طی سال های اولیه از دست بدهد.

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 4 پا + عکس

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 4 پا + تصاویر
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف