نوزاد عجیب

ساخت 3 نوزاد عجیب آواتار + عکس

کد مطلب : 59333زمان مطالعه : 1 دقیقه
آواتار یک فیلم علمی تخیلی سه بعدی است که به تازگی سه نوزاد عجیب به شکل آواتار ساخته اند که عکس آنها را در این مطلب میبینید.

3 نوزاد عجیب که به طور طبیعی ساخته شده اند

به تازگی از سه نوزاد آواتار که به طرز خارق العاده ای طبیعی ساخته شدند تصاویری منتشر شد که تنها پس از مدت کوتاهی بیش از 2.4 میلیون نفر آن را تماشا کردند.
شرکت Babyclon در اسپانیا بوده و همیشه به علت ساخت عروسک های هایپررئالیسم معروف بوده است. آنها این عروسک ها را با قیمت 2000 دلار حدودا چیزی معادل هفت میلیون تومان عرضه کرده اند البته به دلیل قیمت بسیار بالای آن تنها تعداد محدودی از آن تولید شده.

نوزاد عجیب

نوزادان آواتار

آواتار یک فیلم علمی-تخیلی سه بعدی است این فیلم در سال 2009 به نمایش درآمد. آواتار در حقیقت پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان است که طرفداران زیادی هم دارد . این فیلم بیش از 30 جایزه مختلف از بزرگترین جشنواره های جهان نیز کسب کرده و از دید منتقدان هم جز بهترین فیلم های ساخته شده است.

 

نوزاد عجیب

نوزادان آواتار

آواتار نوزاد ساخته شده توسط این شرکت اسپانیایی از روی شخصیت ناوی ها که موجوداتی فضایی و شبیه به انسان هستند الگو برداری شده است. جالب است بدانید که ناوی ها به اسطوره شناسی پاندورا که نخسین زن بشر از دید یونانی ها محسوب می شود باز می گردد.

ساخت 3 نوزاد عجیب آواتار + عکس

315
این مطلب مفید بود ؟96
برگرفته از خانه عکس/ی
وبگردی