نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها تصاویری دردناک از تولد نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی
سندرم پری دریایی ، تولد نوزاد عجیب
انتشار عکس هایی از تولد نوزادی که بسیار شبیه به پری دریایی است موجب تعجب و شگفتی شد. نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی شاید جدیدترین نوزاد عجیب دنیا باشد.
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1395

زندگی چند دقیقه ای نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی 

 به گزارش دیلی میل تولد نوزادی در هند که با مشکل سندرم نادر پری دریایی متولد شده بود ماجرایی دردناک از سناریوی عجیب و غریب ها بود . پزشکان پس از به دنیا آمدن این نوزاد بسیار از وضعیت او متعجب شدند.این کودک هندی پس از به دنیا آمدن تنها 10 دقیقه زنده ماند. متاسفانه پاهای این نوزاد به هم چسبیده بود و همین موضوع او را شبیه موجود افسانه ای کرده بود. مامایی که این نوزاد را به دنیا آورده بود اعلام کرد که تا به حال چنین موجودی را ندیده است. بالاتنه نوزاد کاملا سالم بود اما متاسفانه پایین تنه او اصلا عملکردی نداشت. مردم هم که از شنیدن چنین موجودی بسیار تعجب کرده بودند برای دیدن او به بیمارستان هجوم آوردند.

سندرم پری دریایینوزاد عجیب

 در ادامه همین خبر تصاویری از دختربچه ای منتشر شده بود که در سال 1998 با همین مشکل متولد شده بود اما او شرایط جسمی به مراتب بهتر برای ادامه زندگی داشت و به همین دلیل مدتی را توانست دوام بیاورد و قبل از یک سالگی جراحی و درمان شد.

کودک عجیب

کودک عجیب مبتلا به سندرم پری دریایی

تصاویری دردناک از تولد نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی

تصاویری دردناک از تولد نوزاد مبتلا به سندرم پری دریایی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 34
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف