نمناک سرگرمیگوناگون زنده شدن نوزاد نارس هنگام دفن! + عکس
نوزاد نارس ، زنده شدن مرده در مراسم خاکسپاری
مرگ نوزاد نارس که یک ماه زودتر از موعد به دنیا آمد بود توسط پزشک تایید شد و همه چیز برای مراسم تدفین آماده بود اما نوزاد دختر در آغوش پدرش تکان خورد تا خبر از زنده بودنش بدهد.

زنده شدن نوزاد نارس در مراسم تدفین

 نوزاد نارس دختر که مرگ او توسط پزشک تعیین شده بود در مراسم خاکسپاری زنده شد و به زندگی بازگشت.

Miracle for parents as premature ‘dead’ baby comes back to life during her funeral 

نوزادی که مرگش تایید شده بود زنده شد

نوزاد دختر که یک ماه زودتر از موعد به دنیا امده بود به دلیل مشکل تنفسی و ریه دقایقی بعد از تولد از دنیا رفت ، پزشک بعد از تایید این مسئله برگه ای را که برا یدفن بود امضا کرد و زوج جوان راهی مراسم دفن فرزندشان شدند اما تکان های ضعیفی که نوزاد در مراسم خورد همه را شوکه کرد.

نوزاد نارس

نوزاد نارس مرده ی هندی که زنده شد

 زوج هندی که بعد از سالها انتظار صاحب فرزندی شده بودند در مراسم دفن او متوجه تکان های نوزاد شدند ، تکان هایی که حاکی از زنده بودن او بود.پدر نوزاد می گوید:در مراسم قبل از تدفین نوزادم را در آغوش گرفته بودم که متوجه تکان خوردنش شدم ابتدا فکر می کردم خیالاتی شده ام اما کمی بیشتر دقت کردم و فهمیدم که حدسم درست است ، دخترم زنده بود این را از خوشحالی فریاد زدم.این خانواده بعداز این ماجرا نوزاد را سریعا به بیمارستان رساندند و مطمئن شدند که نوزادشان زنده است.

زنده شدن نوزاد نارس هنگام دفن! + عکس

زنده شدن نوزاد نارس هنگام دفن! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 26
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف