نمناک سرگرمیگوناگون تولد نوزاد با هشت دست و پا + عکس
نوزاد ، نوزاد هشت پا
نوزاد هشت دست و پا که در شرق هند به دنیا آمد موجب شد برخی از خرافات ها در بین مردم به وجود آید و تعداد زیادی برای دیدن او جلوی درب بیمارستان تجمع کنند و پلیس را دچار مشکل سازند.

یک نوزاد به دلیل اختلالات ژنتیکی با دو دست و دو پای اضافی به دنیا آمد که این امر موجب ازدهام جمعیت در مقابل بیمارستان برای دیدن این نوزاد شد. در ادامه عکس این نوزاد را مشاهده می کنید.

نوزاد عجیب

 

کودکی با چهار دست و چهار پا به در شرق هند به دنیا آمد که متاسفانه به دلیل وجود خرافاتی در ان منطقه او را پسر خدا نامیدند و برای همین تعداد زیادی از مردمان هند برای دیدن او در بیمارستان پشت درب های بیمارستان تجمع کردند . جمعیت به قدری زیاد بود که پلیس را با مشکل مواجه کرد و مردم بعد از اینکه نتوانستند این نوزاد 8 دست و پا دار را ببینند در خیابان ها گریه کردند و برای دیدن او منتظر ماندند.

پزشکان معتقدند که دلیل تولد این نوزاد با این شرایط نوعی مشکل در تشکیل دوقولو می تواند باشد به نوعی که قل دوم به طور کامل تشکیل نشده است.
صدها نفر در خیابان و اطراف بیمارستان برای اینکه نمی توانند او راببینند گریه و دعا می کنند.

تولد نوزاد با هشت دست و پا + عکس

تولد نوزاد با هشت دست و پا + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 100
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 84 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف