دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث نوزاد 2 ماهه پس از سه روز دفن زنده ماند + عکس
نوزاد ، نوزاد دو ماهه
اخیرا در اتفاقی عجیب و باورنکردنی در هند یک نوزاد 2 ماهه پس از 3 روز دفن شدن در زیر خاک زنده ماند و به آغوش مادرش بازگشت. این اتفاق جالب حیرت همگان را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 18 آبان 1394
بازدید : 38,297 نفر

زنده ماندن باورنکردنی نوزاد دو ماهه هندی

گاهی در زندگی انسان اتفاقاتی می افتد که بیشتر شبیه یک معجزه است تا اتفاق و باعث می شود امید و هیجان زندگی انسان چندین برابر شود، نمونه ای از این اتفاقات زنده ماندن نوزاد هندی پس از 3 روز دفن شدن زیر خاک می باشد.

 

نوزاد هندی پس از 3 روز دفن شدن زنده ماند

قریب به یک هفته پیش یک مادر هندی در شهر فیروزآباد ایالت اوتارپرداش در خوابی عجیب نوزاد دوماهه اش را که سه روز پیش به خاک سپرده بود، زنده می بیند. مادر نگران بلافاصله به سوی محل دفن فرزندش رفته و با کمک چند نفر دیگر جسد وی را از زیر خاک خارج می کند.

 در کمال تعجب این نوزاد دو ماهه با وجود اینکه سه روز زیر خاک بود، زنده و کاملا سالم در آغوش مادرش آرام می گیرد. این در حالی بود که پزشکان هندی اخیرا از این نوزاد که به بیماری ریوی دچار شده بود قطع امید کرده بودند.

 این مادر هندی در تشریح خواب خود اظهار داشت:خواب دیدم فرزندم زنده است و از من می خواهد او را از قبر خارج کنم. من و همسرم هرگز فکر نمی کردیم وی زنده باشد اما زمانی که نوزادمان را از زیر خاک بیرون آوردیم، مشاهده کردیم زنده است. همچنین پزشکان پس از معاینه فرزندمان اعلام کردند که بیماری وی به طور کامل از بین رفته است.

نوزاد 2 ماهه پس از سه روز دفن زنده ماند + عکس

برگرفته از میزان آنلاین -/
این مطلب مفید بود ؟ 123 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف