نمناک اخبارحوادث ماجرای نوزاد رها شده در خیابان پیروزی تهران
نوزاد ، نوزاد رها شده
نوزاد پسر تازه متولد شده که هنوز بند نافش نیافتاده بود در خیابان پیروزی تهران رها شده بود. ادامه ماجرا را در این بخش از حوادث سایت نمناک می خوانید.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1396

کشف نوزاد رها شده در خیابان پیروزی

پسر تازه متولد شده که در میان پارچه ای پیچیده و در خیابان رها شده بود، در حالی تحویل شیرخوارگاه شد که جست وجوی پلیس برای یافتن والدین اوآغاز شد.
عصر دوشنبه هفته گذشته در یکی از خیابان های محله شهدای پایتخت صدای گریه های نوزادی توجه مردی را جلب کرد. وی در بررسی محل، نوزادی را دید که در میان پارچه ای پیچیده شده بود.
نوزاد پسر گریه می کرد و بند نافش هنوز کنده نشده بود. مرد، نوزاد را در آغوش گرفت و به سمت کلانتری 110 شهدا رفت و وی را تحویل ماموران کلانتری داد.
ماموران اظهارات این مرد را ثبت کردند و بعد از تحویل نوزاد، ساعت 17 و 40 دقیقه دوشنبه ماجرا را به سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش دادند. بعد از هماهنگی قضایی، نوزاد تحویل شیرخوارگاه شد. تحقیقات پلیسی برای یافتن خانواده او ادامه دارد

ماجرای نوزاد رها شده در خیابان پیروزی تهران

ماجرای نوزاد رها شده در خیابان پیروزی تهران
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 24
برگرفته از رکنا /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف