نمناک سرگرمیگوناگون پیشگویی نوستراداموس برای سال 2017
نوستراداموس ، نوستراداموس 2017
انجمن آمریکایی نوستراداموس با استناد به دست نوشته های پیشگوی معروف فرانسوی، به رمزگشایی از اتفاقات سال 2017 پرداخته است.
بازدید : 7,318 نفر

پیشگویی های نوستراداموس درباره سال 2017

نوستراداموس ستاره شناس معروف فرانسوی پیش بینی هایی را درباره اتفاقات و حوادث سال 2017 مطرح کرده است و آنچه را که تقدیر بشر پنهان می کند، پیش گویی کرده است.انجمن آمریکایی نوستراداموس با استناد به دست نوشته های پیشگوی معروف فرانسوی، به رمزگشایی از اتفاقات سال 2017 پرداخته است.

 
نوستراداموس
 

نوستراداموس پیشگو

 انجمن نوستراداموس در این ویدئو 5 اتفاق بزرگ سال 2017 را پیشگویی کرده است. نخست اینکه چین پس از متحد شدن با چند کشور مسلمان، چند کشور مسیحی را ازبین می برد. دوم، بحران اقتصادی در ایتالیا زمینه فروپاشی اتحادیه اروپا را فراهم می کند. سوم، کره شمالی و جنوبی ادغام می شوند. چهارم، چین اقدامات جسورانه ای را در سراسر جهان انجام می دهد و پنجم جنگ جهانی سوم آغاز می شود.
 
برخی محققان نیز معتقدند برخی پیشگویی ها با برقراری صلح میان روسیه و اوکراین و بی لیاقتی حاکم آمریکایی مرتبط است.
 
بسیاری از محققان معتقدند نوستراداموس آتش سوزی بزرگ لندن، انقلاب فرانسه، ظهور هیتلر، ترور جان اف کندی و حادثه 11 سپتامبر را پیشگویی کرده بود.

پیشگویی نوستراداموس برای سال 2017

پیشگویی نوستراداموس برای سال 2017
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 37
برگرفته از روز پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 29 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف