نوشتن تکالیف
پسر بچه 12 ساله ای به نام ویکتور مارتین زمانیکه در حال نوشتن تکالیف خود در زیر روشنایی تیر برق بود، توانست یکی از پر بازدیدترین تصاویر صفحات مجازی شود.

نوشتن تکالیف در زیر روشنایی تیر برق!

زندگی ما انسان ها ممکن است پر از خاطرات و تجربه های تلخ و شیرینی باشد که در میان خاطرات شیرین و به یاد ماندنی که به هیچ وجه از یاد و خاطرمان نمی رود، می توان به ازدواج و همچنین صاحب فرزند شدن اختصاص داد که با متولد شدن نوزاد در یک خانواده دو نفره، می تواند با عطر و بویش خانه و خانواده را معطر سازد.

از این رو در طی این اتفاق جالب، پدر و مادر برای آنکه بتوانند در تربیت، پرورش و شکل گیری شخصیت وی موثر باشند، از همان بدو تولد نوزاد شروع به تغییر و صحیح کردن عادات اخلاقی و رفتاری خود می کنند که در نتیجه کودک آنها می تواند تبدیل به فردی موفق در آینده شود.

با این حال می بایست آنها را در مسیر رسیدن به اهدافشان کمک نمود و هزینه های کافی پرداخت شوند. اما اخیرا تصاویری در صفحات مجازی از یک پسر بچه 12 ساله منتشر شد که توانست میلیون ها بار دیده شود و نظرات و واکنش های مختلفی را به خود جلب نماید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ماموران پلیس شهر موچه واقع در پرو اخیرا نسبت به نشست های شبانه یک پسر بچه در مسیر عابر پیاده مشکوک شدند که به همین دلیل تصمیم گرفتند تا با استفاده از دوربین های مداربسته وی را تحت نظر بگیرند.

به همین دلیل در یک شب، زمانیکه پسر بچه 12 ساله در عابر پیاده نشسته بود، با استفاده از دوربین های مداربسته بر روی وی زوم نمودند و متوجه شدند وی هر شب برای نوشتن تکالیف خود به این محله مراجعه می کند و در زیر روشنایی تیر برق آنها را انجام می دهد.

این تصاویر تلخ و دردناک که می تواند قلب هر یک از ما تسخیر خود نماید در صفحات مجازی بیش از 5 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است که به تبع با واکنش های شدیدی از جانب کاربران روبرو شد.

نام این پسر بچه 12 ساله ویکتور مارتین است که طبق گفته های مادرش وی هم در پایه ششم در حال تحصیل است و هم بعد از پایان رسیدن زمان مدرسه به چراندن حیوانات و کمک کردن به چوپان ها برای بدست آوردن هزینه های خود تلاش می کند و نمرات بالای کلاس را نیز به خود اختصاص می دهد.

با این حال خانه آنها به دلیل وضعیت مالی بدشان، هیچ برقی نداشت و بعد از منتشر شدن این ویدیو، شهردار موچه اعلام کرد که تمام هزینه های برق خانه آنها را پرداخت خواهد نمود و ویکتور مارتین بازیگوش نیز از آرزویش گفت که قصد دارد تبدیل به پلیس شود تا بتواند فساد را از بین ببرد.

عکس کودک کار که دل همه را به درد آورد

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی