نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟ + عکس
آزاده نامداری ، آزاده نامداری در سوئیس
انتشار عکس های بدون حجاب آزاده نامداری در سوئیس جنجال زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد و نوشیدنی خانم مجری در این عکس ها مورد سوال بسیاری از افراد بود که در این مطلب به پاسخی به این سوال داده شد.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

آیا نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس الکلی بود

چند روز پیش انتشار عکس هایی از بانوی نامدار تلویزیون آزاده نامداری در حالی که همراه همسر و فرزندش در سوئیس به سر میبرد منتشر شد و نداشتن حجاب در این عکسها بهانه ای برای دست به دست چرخیدن آنها در فضای مجازی شد و جنجال های زیادی با انتشار این عکسها به پا شد و عده ای قضاوت های عجولانه ای در این خصوص کردند و عده ای به دفاع از آزاده نامداری به پا خواستند . علاوه بر مساله حجاب این خانم مجری نوشیدنی که در دست او بود مورد سوال عده زیادی از مردم واقع شد.

نوشیدنی آزاده نامداری الکلی نبود

آزاده نامداری

آزاده نامداری در کنار همسرش

در تصاویری که از آزاده نامداری در فضای مجازی منتشر گردید وی را بدون حجاب و در حال صرف نوشیدنی نشان می داد. صرف نظر از بحث در مورد دلیل پوشش متفاوت وی در این عکس ها، در فضای مجازی عده ای بدون تحقیق اتهام نوشیدن مسکرات را به وی نسبت دادند. در حالی که نوشیدنی مورد استفاده وی ماءالشعیر بدون الکل تولید کشور سوئیس است. رهبر انقلاب نیز در استفتائی نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی را که میزان الکل آنها در حد بسیار ناچیز بوده و مسکر به شمار نمی آیند حلال دانسته اند.

متن استفتاء رهبری در مورد نوشیدن ماءالشعیرهای خارجی به شرح زیر است:
سؤال:حکم ماء الشعیر بدون الکل که در خارج تهیه می شود و در اغلب با مقدار بسیار ناچیزی از الکل مثل 010٪ الکل تهیه شده و مسکر نبودن آن محرز می باشد چیست؟ اگر مقدار الکل از این هم کمتر باشد، چه؟ لازم به ذکر است که الکل موجود در این نوع آبجو به آن از بیرون تزریق نشده بلکه طی فرایند تخمیر خودبخود تولید می شود و پس از آن تحت فشار از آن خارج شده و درصد ناچیزی که گفته شد در آن باقی می ماند.
جواب:ماء الشعیر مذکور پاک و حلال است.
 
 آزاده نامداری

تصویری از نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس

آیا نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس الکلی بود؟ + عکس

نوشیدنی آزاده نامداری در سوئیس چه بود؟ + عکس
:
امتیاز : 1.2 تعداد رای : 179
برگرفته از فردا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 44 135
نظر کاربران
شعله نصر

شعله نصر

سلام...قضاوت فقط با خداست...هیچکس خق نداره با ابروی کسی بازی کند و بدتر از ان اینکه ان را منتشر کند....اینکار انسانهایی است ک خود مورد قضاوت واقع شدن و در کمین انتقام هستن...بیایین انسان باشیم....

پاسخ دادن 14 24
ناشناس

ناشناس

ایشون هر کاری هم که کردن دلیل نمیشه سوژه ی مجالس و محافل بشن و با آبروشون بازی بشه. وای خدا تو چقد بزرگی که گناهان بندگانتو میپوشونی. ستارالعیوب بودن چقد سخته. ما آدما چقد ضعیفین

پاسخ دادن 11 10
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف